„KSW 80“: M.Michalskis per kelių sekundžių atkarpą alkūne 11 kartų smogė E.Golubovskiui į galvą ir užbaigė kovą (5)

2023.03.17 23:24
Kovos akimirka | „Stop“ kadras

Kovos akimirka | „Stop“ kadras

 Netikėtai progą žengti į garsiosios KSW organizacijos narvą gavęs lietuvis Erikas Golubovskis (8-2-1) penktadienį Lenkijoje sudalyvavo „KSW 80“ turnyre.

Vidutinio svorio kategorijos kovoje E.Golubovskis neturėjo didesnių vilčių prieš audringai vietinių sirgalių palaikytą 33-ejų lenką Michalą Michalskį (10-5-0). Kova truko tik 2 min. 43 sek. ir baigėsi lenko pergale techniniu nokautu. Beveik 2 metus sugrįžimo laukęs lenkas po pergalės netramdė emocijų.

Lenkas jau 25-ą kovos sekundę efektingai parvertė lietuvį ir užsiėmė pilną poziciją iš viršaus. M.Michalskis po truputį vis gerino savo poziciją, o E.Golubovskis desperatiškai bandė ištrūkti iš lenko gniaužtų ir griebė tinklą ranka – teisėjas jam greitai liepė ištraukti ranką iš tinklo.

Dar po kelių akimirkų E.Golubovskio situacija tapo beviltiška. M.Michalskis prispaudė lietuvį, nepaliko jam galimybių gintis ir ėmė talžyti E.Golubovskio galvą alkūne. Lenkas per kelių sekundžių atkarpą atliko 11 smūgių į galvą be atsako ir tada teisėjas suskubo nutraukti kovą.

Dar visai neseniai buvo skelbiama, kad E.Golubovskis dalyvaus šį savaitgalį vyksiančiame KOK turnyre Vilniuje, tačiau lietuvio planai žaibiškai pasikeitė, kai jis sulaukė kvietimo iš KSW organizacijos. Buvo planuota, kad lenkas M.Michalskis susitiks su kartvelu Giorgiu Kvelidze (10-4-0), bet šis, mesdamas svorį, paslydo saunoje. Pargriuvęs G.Kvelidze patyrė nugaros traumą ir informavo organizatorius, jog negalės dalyvauti turnyre.

33-ejų M.Michalskis yra KSW organizacijos senbuvis. Čia jis kaunasi nuo 2018 m. ir per 7 kovas pasiekė 4 pergales. Pastarąjį kartą M.Michalskis kovėsi dar 2021 m. liepą, kai jį pirmajame raunde nokautavo Adrianas Bartosinskis.

21-erių E.Golubovskis į pergalių kelią buvo grįžęs praėjusį lapkritį, kai KOK turnyre smaugimo veiksmu jau pirmame raunde nugalėjo Jussį Pirttikangą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų