„UFC 286“: K.Usmanas ir L.Edwardsas apsižodžiavo prieš kovą, svėrimuose netikėtai pasirodė C.Covingtonas

2023.03.17 22:21
Leonas Edwardsas, Kamaru Usmanas ir Colby Covingtonas | „Stop“ kadras

Leonas Edwardsas, Kamaru Usmanas ir Colby Covingtonas | „Stop“ kadras

 Jau šį savaitgalį Londone (Didžioji Britanija) įvyks „UFC 286“ mišrių kovos menų turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje įvyks trečioji dabartinio UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Leono Edwardso (20-3 MMA, 12-2 UFC) ir buvusio čempiono Kamaru Usmano (20-2 MMA, 15-1 UFC) dvikova.

Prieš, ko gero, didžiausią metų Europos kovinio sporto turnyrą penktadienį buvo surengti ceremoniniai svėrimai. Juose L.Edwardsas su K.Usmanu elgėsi gana emocingai ir apsižodžiavo akistatos metu.

Britas varžovui tiesiai į akis pareiškė, kad jį šeštadienį „išniekins“. Tuo tarpu K.Usmanas nusistebėjo, jog L.Edwardsas pradėjo kalbėti.

„Dabar jis jau kalba. Rytojaus naktį mes galėsime pasikalbėti narve“, - pareiškė K.Usmanas.

Tuo tarpu L.Edwardsas pažadėjo savo fanams apginti diržą: „Vyručiai, rytoj išvysite dar vieną smūgį į galvą. Aš jį „išjungsiu“ ir apginsiu diržą“.

Įdomu tai, kad penktadienį ryte oficialių svėrimų metu ant svarstyklių lipo Colby Covingtonas. Jį UFC pasikvietė kaip atsarginį titulinės kovos dalyvį. C.Covingtonas išsirengė nuogai, sėkmingai numetė svorį ir galėtų šeštadienį kautis dėl diržo, jei per artimiausias 24 valandas kas nors nutiktų K.Usmanui arba L.Edwardsui.

Nors visuomenė apie C.Covingtono pakvietimą nieko nežinojo, tačiau K.Usmanas ir L.Edwardsas apie tai buvo informuoti prieš kurį laiką.

Antroje pagrindinėje vakaro kovoje susitiks Justinas Gaethje ir Rafaelis Fizijevas. Jie akistatos metu buvo gana ramūs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų