K.Gaučaitė – dukart Europos U23 imtynių vicečempionė (1)

2023.03.17 13:05
Europos U23 imtynių čempionatas | imtynes.lt nuotr.

Europos U23 imtynių čempionatas | imtynes.lt nuotr.

 Bukarešte vykstančiame Europos U23 imtynių čempionate finišavo moterų imtynių turnyras. Kamilė Gaučaitė (76 kg), patekusi į čempionato finalą, jau buvo užsitikrinusi sidabro medalį. Lemiamoje imtyje dėl aukso K.Gaučaitei teko grumtis su ukrainiete Anastasija Alpiejeva.

Deja, dvikova mūsų šalies imtynininkei susiklostė nesėkmingai. Kamilė nusileido tituluotai varžovei ir čempionate užėmė antrą vietą. Dabar Kamilės kraitėje du Europos U23 čempionatų sidabro vertės apdovanojimai - pernai vykusiose varžybose Kamilė taip pat užėmė antrą vietą.

Pirmoje ketvirtfinalio imtyje Kamilė rezultatu 5:0 nugalėjo Eleną Iriną Margas iš Rumunijos, o pusfinalyje tokiu pat rezultatu įveikė įveikė turkę Mehtap Gultekin.

Europos U23 imtynių čempionatas | imtynes.lt nuotr.

Europos U23 imtynių čempionatas | imtynes.lt nuotr.

Mažajame finale kovojusi Gabija Dilytė (50 kg) nusileido tribūnų palaikomai rumunei Anai Narijai Pirvu ir užėmė penktą vietą. Gabijai nepavyko pakartoti pernykščio rezultato, kuomet imtyje dėl trečios vietos ant menčių paguldė turkę Zehrą Demirhan.

Priminsime, kad ketvirtfinalyje Gabija Dilytė žiūrovams padovanojo sportinę dramą su laiminga pabaiga. Jai ilgą laiką nepavyko pramušti azerbaidžanietės Shaharos Nazarovos gynybos. Vis dėlto Gabi prigavo varžovę, tačiau paguldyti ant menčių azerbaidžanietės nepavyko. Antrame kėlinuke Nazarova dar labiau padidino atotrūkį, tačiau Gabi nenuleido rankų. Tiksint priešpaskutinei minutei ji sėkmingai atakavo ir parbloškė Nazarovą ant kilimo. Varžovei nepavyko ištrūkti iš Gabijos gniaužtų, kuri pasiekė įspūdingą pergalę mentėmis!

Pusfinalio imtyje dėl išėjimo į finalą G.Dilytė nusileido Europos U23 imtynių čempionato penktos vietos laimėtojai Emanuelai Liuzzi iš Italijos.

Svoryje iki 53 kilogramų startavusi Vestina Danisevičiūtė jėgomis matavosi su Beatrice Ionela Ferent iš Rumunijos. Deja, startas 22-iejų Vestinai susiklostė nesėkmingai. Varžovės nedrąsiai stumdėsi pirmame kėlinuke, kuriame išryškėjo minimalus rumunės pranašumas. Antroje dalyje Ferent žemose atakose rinko taškus ir laimėjo rezultatu 10:0.

Laura Stanelytė (55 kg) neprilygo Mihaelai Samoil iš Moldavijos (0:10), o Gabrielė Dilytė (59 kg) rezultatu 0:5 nusileido turkei Ebru Dagbasi.

Mūsų šalies imtynininkių rezultatai:

WW - 50 kg 3-5 v. Gabija DILYTĖ - Ana Maria PIRVU (ROU) 0:5

WW – 50 kg 1/2 fin. Gabija DILYTĖ – Emanuela LIUZZI (ITA) 1:4

WW – 50 kg 1/4 fin. Gabija DILYTĖ – Shahana Nazarova (AZE) pergalė mentėmis

WW - 53 kg 1/4 fin. Beatrice Ionela FERENT (ROU) - Vestina DANISEVIČIŪTĖ 10:0

WW – 55 kg kvalif. Laura STANELYTĖ – Mihaela SAMOIL (MDA) 0:10

WW – 59 kg kvalif. Gabrielė DILYTĖ – Ebru DAGBASI (TUR) 0:5

WW – 76 kg 1-2 v. Kamilė GAUČAITĖ - Anastasiya ALPYEYEVA (UKR) 0:8

WW – 76 kg 1/2 fin. Kamilė GAUČAITĖ – Mehtap GULTEKIN (TUR) 5:0

WW – 76 kg 1/4 fin. Elena Irina MARGAS (ROU) – Kamilė GAUČAITĖ 0:5

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų