A.Valujavičius papasakojo, kaip jaučiasi po 80 dienų kelionės per Atlantą

2023.03.16 22:21
Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

  Atlanto vandenyną nuo žemyno iki žemyno įveikti bandantis keliautojas Aurimas Valujavičius ketvirtadienį pasidalino dar vienu vaizdo įrašu, kuriame papasakojo, kaip jaučiasi po 80 dienų kelionės.

„Šiandien – 80 kelionės diena. Kaip jaučiuosi? Tiek tiesiogine, tiek netiesiogine prasme – prapūsta galva. Šiaip viskas gerai, patinka kur esu, patinka aplinka, nieks nieks nezyzia proto, tik galėtų būti daugiau vėjo ir debesų. Dabar truputį yra vėjo, vėliau dar daugiau papūs, greičiausiai kitą savaitę bus apie 17 mazgų ir bus galima greičiau judėti. Dienos metu viskas išsigiedrėja ir svilina normaliai.

Net nežinau ką papasakoti, nes vaizdai – tie patys, mažai kas keičiasi. Dabar dažniau pažvejoju, kai ką pagavau, kai kas pabėgo. Mačiau banginio pilkojo banginio uodegą, už maždaug 500 metrų. Pats banginis neišoko, bet uodega išlindo, buvo tiesiog vau. Uodegos plotis buvo kaip mano valties, kokie 7 metrai. Laukiau, kol atplauks iki manęs, bet neatplaukė.

Laukiu Karibų, bus šiltesnis vanduo, ten ir daugiau gyvunijos. Dabar pas mane paviršiuje vanduo vakar buvo 27,7 laipsnio. Šiltoka, bet vis tiek, kai esi įkaitęs ant denio ir šoki į tą vandenį, tai nesijaučia toks šiltumas, jaučiasi koks 22.

Technika dar veikia, nors buvo kažkas sugedę iš elektronikos. Visgi dabar denis jau dvi savaites negavęs bangos, nes nėra tokių bangų, kurios aptaškytų, tai viskas pakankamai sausai ir pavyksta įrangą išsaugoti.

Greitai Karibai, 700 jūrmylių, o tada prasidės salos.

Ačiū visiems už palaikymą, susimatysime kitą savaitę“, – pasakojo A.Valujavičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų