Nesustabdomas R.Avlasevičius: apie spurgų valgymo iššūkį, „Lego“ ir treniruotes su H.Vikšraičiu

2023.03.16 13:16
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Raimondas Avlasevičius (kairėje) | bushido.lt nuotr.

Raimondas Avlasevičius (kairėje) | bushido.lt nuotr.

„Ne žodžiais, o darbais mes mylime Tėvynę, – mirktelėjo akimi „Sparta Fight Gym“ kovotojas Raimondas Avlasevičius. – Todėl stengiuosi nekreipti dėmesio, ką šneka priešininkas. Ringe nebus laiko pašnekesiams“.

Jau šį šeštadienį Vilniaus „Jeep“ arenoje vyksiančiame KOK’110 R.Avlasevičius surems pirštines su marokiečiu Akramu Belmekki.

„Kažkas turi jį sustabdyti“, – buvo cituojamas pranešime spaudai A.Belmekki, kai sulaukė klausimo apie R.Avlasevičių, kuris, atrodo, svorio kategorijoje iki 77 kilogramų bėgajasi it greitaeigis traukinys.

„Spartietis“ laimėjo svorio kategorijos „Grand Prix“ turnyrą, vėliau pirmajame raunde nokautavo Guillermo Bloklandą – laikas pasibelsti į KOK čempionų kambarį.

Išgirdęs priešininko pareiškimą, kad kažkas turi užtraukti rankinį stabdį, R.Avlasevičius tik nusijuokė.

Raimondas Avlasevičius (kairėje) | bushido.lt nuotr.

Raimondas Avlasevičius (kairėje) | bushido.lt nuotr.

„Aš tik ir stengiuosi, kad niekas manęs nesustabdytų, – sportas.lt sakė kovotojas. – Darau viską, kad būčiau geriausias, kad niekas neužimtų mano pozicijos“.

Kalbant apie pozicijas, R.Avlasevičius savo svorio kategorijos KOK reitinge užima trečią poziciją. Aukščiau už jį tik estas Hendrikas Themas ir ukrainietis Volodomyras Hynzhu, kuris jau yra pralaimėjęs ir pačiam Raimondui ir ketvirtoje pozicijoje esančiam kitam „spartiečiui“ Henrikui Vikšraičiui.

Svorio kategorijos laikinasis čempiono diržas priklauso Moldovos kovotojui Constantinui Rusu, čempiono titulas – Nyderlandų kovotojui Chico Kwasi, kuris prieš savaitę įspūdingai debiutavo žemesnėje svorio kategorijoje „Glory“ organizacijoje.

Laisvas tėra KOK Europos čempiono titulas.

Ar įvyks R.Avlasevičiaus kova dėl jo, greičiausiai, priklausys nuo šeštadienį vyksiančios kovos baigties. Nors jau ne vieną kartą R.Avlasevičius sakė, kad norėtų save išmėginti ringe ir su pačiu C.Kwasi.

Raimondas Avlasevičius | bushido.lt nuotr.

Raimondas Avlasevičius | bushido.lt nuotr.

„Mačiau jo kovą „Glory“ ringe. Olandas dominavo nuo pat pirmų sekundžių. Aš to ir tikėjausi, nes jis labai stiprus kovotojas“, – teigė R.Avlasevičius.

Prabilęs apie pasirengimą kovai su A.Belmekki, kovotojas džiaugėsi, kad viskas klojosi gerai. „Visada stengiuosi būti disciplinuotas, – nusišypsojo R.Avlasevičius. – Todėl sunkiausia man būna susilaikyti nuo skanaus maisto. Labai norėtųsi kokio saldėsio prie kavos, bet... Tenka laikytis. Bet sunku būna ir fiziškai, komandos draugai neleidžia atsipalaiduoti. Pasirengimas mūsų klube visada labai stiprus, todėl sunkumų būna visur“.

Apie būsimą kovos planą R.Avlasevičius netuščiažodžiavo: „Reikėtų klausti trenerio, jis kažką rengia. Dažniausiai jis man pasako, kaip dirbti, tik prieš lipant į ringą“.

Paprašytas įvardinti kovotojus, su kuriais norėtų susitikti ringe, R.Avlasevičius net nesuabejojo ir išvardijo tris garsias pavardes: Endy Semeleeras, Jay'us Overmeeris ir Mohamedas Mezouari.

Raimondas Avlasevičius (kairėje) | bushido.lt nuotr.

Raimondas Avlasevičius (kairėje) | bushido.lt nuotr.

Tačiau, atrodo, reikalų kol kas R.Avlasevičius turi ir KOK organizacijoje – reitinge į nugarą alsuoja ir bendraklubis H.Vikšraitis.

„Kiekvieną dieną stovime poroje. Henrikas – labai stiprus. Bet viskas vyksta draugiškai, – paklaustas, ar jau spėjo viską išsiaiškinti treniruotėse, sureagavo R.Avlasevičius. – Negalėčiau pasakyti, kad mes nors kartą bandėme kažką aiškintis. Mums svarbiau nugalėti kitus, o ne su savais peštis“.

Šnekant apie iššūkius ir prisimenant tą daug pastangų reikalaujantį saldėsių atsisakymą, kalba pasisuko apie spurgas. Ne veltui savo gerbėjų armiją R.Avlasevičius renka po „Belly Team“ vėliava.

Tiesiog nebuvo neįmanoma paklausti, ar R.Avlasevičius bandė nors kartą sužinoti, kiek spurgų galėtų suvalgyti per kartą.

„Nesu bandęs... Būtų įdomu. Gal reikėtų kam nors mesti iššūkį, tik reikėtų rinktis pagal svorio kategoriją. Va, Dovydas Rimkus gal kada sutiktų, jei „Sweet Roll“ susidomėtų tokiu iššūkiu, – nusijuokė R.Avalasevičus. – Tačiau, kodėl visi galvoja, kad saldėsiai ir valgymas – mano pagrindinis hobis? Vasarą mėgstu „wake'int“. Taip dažniausiai atsitraukiu nuo darbų ir sportų vasarą. Taip pat mėgstu „Lego“, turiu savo „Speed Champions“ kolekciją ir toliau sparčiai renku“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų