„Ne tik apie futbolą“ #03: M.Stankevičiaus aistra, tikėjimas ir kelionė iki Čempionų lygos

2023.03.16 10:25
“Ne tik apie futbolą“ | Stop kadras

“Ne tik apie futbolą“ | Stop kadras

Nuo paskutinio epizodo, kuris buvo filmuotas prieš tris savaites, Gajus Kulbis žengė pirmuosius žingsnius be ramentų, o dieną prieš filmavimą pasiekė savo rekordą – 70 nužingsniuotų metrų.

Įkvėptas šios sėkmės, Gajus po dienos kamantinėjo vieną geriausių Lietuvos futbolininkų apie jo nueitą kelią nuo Panevėžio „Ekrano“ iki žvaigždžių kupinų komandų: „Sevilla“, „Valencia“, „Lazio“.

„Aš žinojau, ko noriu ir aš siekiau to, ko noriu“, - save pilka mase įvardinęs, bet dėl milžiniškos aistros fantastišką karjerą sukūręs sakė buvęs futbolininkas.

Dar nesulaukęs pilnametystės milžinišką progresą daręs M.Stankevičius pradėjo važinėti po peržiūras Rusijoje ir Ukrainoje. Kaip tik tuomet Lietuvos nacionalinė rinktinė žaidė oficialias rungtynes su Italija, kuriose Mariui teko užimti traumuotų komandos draugų vietą. Sėkmė? Marius turi savo versiją.

„Kai sako, kad tau pasisekė, tai nesutinku, nes aš netikiu sėkme. Man davė galimybę, bet prieš A.del Piero, F.Inzaghi, Ch.Vieri teko man žaisti, teko man bėgioti. Visa komanda padėjo, kad įvyktų ta vadinamoji sėkmė. Tačiau aš ją vadinu darbu“, - laidoje sakė M.Stankevičius.

Čia jūsų dėmesiui įdomesnės Mariaus citatos:

- „Mūsų kultūra – pasirodyti gerai prieš užsieniečius. Ateiname pietų, pirmi pietūs, o kavinėje Pavarotti muzika visu garsu paleista. Treneris sako: kas čia darosi, išjunkite muziką, nes mums jos nereikia. Kartais užsieniečiams mes norime įtikti per daug. Gerbkime, visų pirma, save“.

- A.Cassano turi gerų savybių ir blogų. Jis iš tokių žmonių, kuris tiesiai šviesiai pasakys, kas tu esi. Ne visada malonu išgirsti, bet niekada jis to nepasakys už nugaros, tai ką mes bailiai dažnai darome“.

- „Kai sako, mokomės iš klaidų – nesutinku. Mokomės iš gerų pavyzdžių. Ar yra nors vienas mokytojas, kuris rodo į lentą ir sako: čia yra klaida, mokykitės taip nedaryti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų