-
08-03, 22:00
-
-

E.Dubickas pelnė įvartį Italijoje, G.Paulauskas žais Albanijos taurės pusfinalyje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.03.16 08:15
Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Trečiadienį Italijos „Serie C“ lygoje įvartį pelnė ir pergalę savo klubui atnešė puolėjas Edgaras Dubickas. Lietuvio atstovaujamas „Pordenone“ klubas namuose 2:1 įveikė „Piacenza“ klubą.

E.Dubickas pasižymėjo 67 minutę ir tai buvo pergalingas rungtynių įvartis. Puolėjas žaidė praktiškai visas rungtynes ir pakeistas buvo jau tik trečią pridėto laiko minutę.

Po šios pergalės „Pordenone“ klubas su 55 taškais rikiuojasi trečioje lygos vietoje. Paminėsime ir tai, kad E.Dubickui tai buvo 7-asis įvartis šiame sezone.

Kitose Italijos „Serie C“ rungtynėse saugas Linas Mėgelaitis žaidė visą mačą, o jo atstovaujamas „Viterbese“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Taranto“ klubu. 43 minutę L.Mėgelaitis taip pat gavo geltoną kortelę.

Slovėnijos lygoje lietuvis Justas Lasickas žaidė 58 minutes ir su Liublianos „Olimpija“ klubu išvykoje šventė pergalę prieš „Celje“ klubą rezultatu 1:0. Lietuvis 45 šių rungtynių minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Tuo metu į Albanijos taurės pusfinalį žengė Gyčio Paulausko atstovaujamas „Egnatia“ klubas. „Egnatia“ išvykoje 3:0 nugalėjo „Laci“ klubą su kuriuo pirmosios ketvirtfinalio rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0. G.Paulauskas šiame mače žaidė 69 minutes.

Kazachstano „Premier“ lygoje lietuvis Domantas Antanavičius žaidė visą antrą kėlinį ir padėjo „Atyrau“ klubu svečiuose 1:0 nugalėti „Maqtaaral” klubą.