Edenas Hazardas ir Marcas Wilmotsas | SIPA/Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas ir Marcas Wilmotsas | SIPA/Scanpix nuotr.

Belgijos rinktinės treneris Marcas Wilmotsas prilygino Edeną Hazardą legendiniam Zinedine‘ui Zidane‘ui, tačiau treneris taip pat mano, kad E.Hazardas turi produktyviau žaisti už nacionalinę rinktinę.

23-ejų metų belgas šiame sezone už „Chelsea“ yra pelnęs jau 14 įvarčių, tačiau Belgijos rinktinėje atakuojantis saugas per 42 mačus yra įmušęs vos 5 įvarčius.

„Edenas šiame sezone parodė ką sugeba. Jose Mourinho suteikė jam papildomo spaudimo ir dabar jam lieka tik girti jį. Jis puikiai susitvarkė su tuo“, - kalbėjo M.Wilmotsas.

„Kartą žaidžiau labdaros rungtynes su Zinedine Zidane‘u. Tai buvo nuostabu. Kamuolys buvo dalis jo kūno ir jam nebuvo nieko neįmanomo. Jaučiu tą patį kai matau žaidžiantį Edeną. Jis yra labai vertingas. Kai jis turi kamuolį, tu žinai, kad jo jis nepraras. Kai jis turi kamuolį, komanda turi galimybę ir vėl įkvėpti“, - tęsė Belgijos rinktinės treneris.

„Edenas žino ko aš iš jo tikiuosi. Jei vieną dieną jausiu, kad jo mintys yra kažkur kitur, bandysiu išsiversti be jo. Kalbant atvirai, jis turi pagerinti savo statistiką rinktinėje. Jis įmušė penkis įvarčius, du iš jų buvo vienuolikos metrų baudiniai, per beveik 50 rungtynių. To tikrai neužtenka. Aš nebuvau toks talentingas kaip jis, tačiau už Belgiją aš įmušiau 29 įvarčius. Aš myliu Edeną, bet aš prašiau jo būti ryžtingesniu“, - užbaigė M.Wilmotsas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų