Kautis su į KOK ringą grįžtančiu R.Krilavičiumi sutikęs V.Telešas: „Kovos baigtį prognozuoti gali tik Dievas“

2023.03.15 18:56
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Raimondas Krilavičius ir Viačeslavas Telešas | asmeninio archyvo nuotr.

Raimondas Krilavičius ir Viačeslavas Telešas | asmeninio archyvo nuotr.

„Žinau, kad laukia mano lygio priešininkas“, – net nesuabejojo Latvijos kikboksininkas Viačeslavas Telešas, priėmęs nelengvą, bet svarbų sprendimą savo karjeroje.

„King of Kings“ užtruko surasti priešininką žinomam „Sparta Fight Gym“ kovotojui Raimondui Krilavičiui.

Likus vos savaitei iki kovo 18 dieną Vilniaus „Jeep“ arenoje vyksiantį KOK'110 turnyrą buvo paskelbta, kad „spartietis“ susikaus su patyrusiu Latvijos kikboksininku, mėgėjų ringe iškovojusiu 66 pergales, patyrusiu 5 pralaimėjimus ir 5 kartus išgyvenusiu lygiąsias. Profesionalų ringe V.Telešas yra iškovojęs 8 pergales, patyręs 1 pralaimėjimą.

Paskutinį kartą latvis KOK ringe kovėsi praėjusių metų lapkritį: po papildomo raundo pralaimėta Guillermo Bloklandui.

„Apie buvusias kovas niekada nekalbu, – šyptelėjo V.Telešas. – Dabar važiuosime į Vilnių pademonstruoti gražią kovą ir parvežti pergalę į gimtinę. Žinau, kad kovoje gali nutikti visko, garantijų dėl pergalės niekas neturi, tačiau į viską žvelgiu labai pozityviai, pasitikiu savo komanda“.

MMA kovotojui R.Krilavičiui ši kova bus sugrįžimas į KOK ringą. Paskutinį kartą jame „spartietis“ kovėsi 2019-aisiais su Vitoldu Jagėlo. Kova baigėsi lygiosiomis. Vėliau R.Krilavičius spėjo nuskinti pergales Kinijoje, Švedijoje, išbandė save UTMA narve, pakeitė svorio kategoriją ir debiutavo KSW organizacijoje.

Galingas karjeros įrašas neretai tampa kliūtimi ieškant priešininko. Tai išgirdęs nusijuokė V.Telešas: „Aš visada esu puikios sportinės formos ir mėgstu iššūkius“.

Viačeslavas Telešas (dešinėje) | bushido.lt nuotr.

Viačeslavas Telešas (dešinėje) | bushido.lt nuotr.

„Sutikau su „greitu iškvietimu“, bet po to manęs laukia dar vienas iššūkis KOK turnyre Rygoje, – sakė latvis, kuris ringe už R.Krilavičių bus aukštesnis net 13 centimetrų. – Bet visi supranta, kad ūgio pranašumas turi reikšmę tik tuomet, kai moki dirbti distancijoje. Žinau, kad Raimondas – MMA kovotojas. Tačiau tai nieko nereiškia. Kausimės pagal kikbokso taisykles, todėl nepergyvenu, žinau, ką turėsiu padaryti. Tai – mano profesionalo karjeros pradžia, todėl džiaugiuosi kiekviena man suteikta galimybe kautis. Kiekvienas į kovinį sportą žvelgia skirtingai. Aš nenoriu niekam nieko įrodinėti, noriu įrodyti sau, kad galiu čia būti. Tai nėra lengva... Tikrai, patikėkite, kovotojo kelias yra ypatingai sunkus“.

Sportas.lt V.Telešas pasakojo, kad pažintis su koviniais menais prasidėjo dar darželyje nuo karatė būrelio. „Mokykloje pradėjau žaisti krepšinį, vėliau futbolą – viską išbandžiau, bet buvau vaikis, kuris mėgo pasimušti, – pasakojo 190 centimetrų ūgio kovotojas. – 2016-aisiais pradėjau lankyti kovos menus, po dviejų metų varžiausi pusiau profesionalų lygyje, vėliau persikėliau į profus... Ir kovinis sportas tapo mano gyvenimu“.

Paklaustas apie tikslus KOK organizacijoje, V.Telešas nusišypsojo: „Tikslai yra, tačiau apie juos garsiai nešneku. Jie patys apie save praneš“.

V.Telešas patikino, kad dabar galvoja tik apie artėjančią kovą. „Atiduosiu visas jėgas ir padarysiu viską, kas priklausys nuo manęs, – sakė kovotojas. – Kovos baigtis? Tikslią prognozę žino tik Dievas“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų