P.Janą UFC narve pažeminęs M.Dvališvilis: „Visi žino, ką rusai daro Ukrainoje ir Sakartvele“

2023.03.15 14:31
Merabas Dvališvilis | „Stop“ kadras

Merabas Dvališvilis | „Stop“ kadras

 Las Vegase vykusiame „UFC Fight Night 221“ mišrių kovos menų turnyre įspūdingą pergalę iškovojo Merabas Dvališvilis (16-4 MMA, 9-2 UFC), kuris pagerino organizacijos bandymų parversti per vieną kovą rekordą ir vieningu teisėjų sprendimu (50-45, 50-45, 50-45) sutriuškino buvusį lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61 kg) čempioną Piotrą Janą (16-5 MMA, 8-4 UFC).

M.Dvališvilis taip dominavo narve, kad rado laiko ir varžovą žeminantiems veiksmams. Kai P.Janas spaudė kartvelą prie tinklo, M.Dvališvilis pagraibė jam už sėdmenų, tarsi atkartodamas Israelio Adesanyos veiksmą kovoje prieš Marviną Vettori. Kartvelas šiuo epizodu pasidalino „instagram“ paskyroje ir pažymėjo, kad privalėjo taip pasielgti.

M.Dvališvilis dar prieš turnyrą neslėpė, kad kova su P.Janu jam yra asmeniška dėl politinių priežasčių: „Jis rusas, aš kartvelas. Visi žino, ką rusai daro Ukrainoje ir ką darė Sakartvele. Rusija nėra demokratinė valstybė. Noriu laimėti dėl savo žmonių ir dėl ukrainiečių, iš kurių sulaukiu daug palaikymo. Taip, Piotras yra geras kovotojas, bet jis nėra geras žmogus. Jis yra sukčius. Jis net ir tapęs čempionu ėjo kautis nežinodamas MMA taisyklių. Jis nepagarbiai elgėsi su mano bičiuliu (Aljamainu Sterlingu – aut. past.). Nežinau, gal Piotras ir rūpinasi savo šeima, bet iš to, ką aš žinau, jis nėra geras žmogus“.

Po pergalės narve M.Dvališvilis sušuko – „Šlovė Ukrainai!“. Jis tuo pačiu išreiškė viltį, kad karas kuo greičiau baigtųsi.

Tuo tarpu tame pačiame turnyre dalyvavęs iš Ukrainos kilęs ir kadaise lietuvio treniruotas Nikita Krylovas parodė tikrąjį savo veidą. Jį taip įsiutino skanduotės „JAV, JAV“, kad N.Krylovas ėmė rėkti „Rusija, Rusija“. N.Krylovas jau kurį laiką kovoja po neutralia vėliava ir svajoja apie rusišką pasą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA