Pasibaigęs. 12-03 05:00
NBA
Kings
123
Nuggets
117
Pasibaigęs. 12-03 17:00
LKL
Wolves
86
Šiauliai
77
Pasibaigęs. 12-03 17:20
LKL
7bet-Lietkabelis
68
Žalgiris
80
Pasibaigęs. 12-03 19:30
LKL
Pieno žvaigždės
83
Neptūnas
86
Pasibaigęs. 12-04 18:50
LKL
Nevėžis-Optibet
92
Gargždai
80
Pasibaigęs. 12-05 21:00
Eurolyga
Berlyno ALBA
64
Žalgiris
62
Pasibaigęs. 12-06 18:30
FIBA Europos taurė
CBet
81
Sporting CP
91
Pasibaigęs. 12-06 18:30
KMT
Uniclub Casino-Juventus
101
Nevėžis-Optibet
113
Pasibaigęs. 12-06 19:00
Europos taurė
Wolves
79
Paris
110
Pasibaigęs. 12-06 19:00
Europos taurė
7bet-Lietkabelis
81
Buducnost
83
Šiandien, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
0
Monaco
0
Rytoj, 04:00
NBA
Suns
0
Kings
0
Rytoj, 16:30
LKL
Pieno žvaigždės
0
Rytas
0
Nukelta
LKL
7bet-Lietkabelis
0
M Basket
0
Rytoj, 17:20
LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
Wolves
0
12-10, 17:20
LKL
Neptūnas
0
CBet
0
12-10, 19:30
LKL
Žalgiris
0
Nevėžis-Optibet
0
12-11, 18:50
LKL
Gargždai
0
Šiauliai
0
12-12, 03:00
NBA
Pelicans
0
Timberwolves
0
12-12, 05:00
NBA
Kings
0
Nets
0
12-12, 19:00
Europos taurė
Wolves
0
Hapoel Tel-Aviv
0
12-12, 19:30
Čempionų lyga
Opava
0
Rytas
0
12-12, 20:00
Europos taurė
Aris
0
7bet-Lietkabelis
0
12-13, 05:30
NBA
Clippers
0
Kings
0
12-13, 20:00
FIBA Europos taurė
Legia
0
CBet
0
12-14, 02:00
NBA
Wizards
0
Pelicans
0
12-14, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
0
Partizan
0
12-15, 05:00
NBA
Kings
0
Thunder
0
12-16, 02:00
NBA
Hornets
0
Pelicans
0
12-16, 17:00
LKL
Rytas
0
Gargždai
0
12-16, 17:20
LKL
CBet
0
Pieno žvaigždės
0
12-17, 05:00
NBA
Kings
0
Jazz
0
12-17, 16:00
LKL
Nevėžis-Optibet
0
7bet-Lietkabelis
0
12-17, 17:20
LKL
Žalgiris
0
Wolves
0
12-17, 19:30
LKL
M Basket
0
Neptūnas
0
12-17, 22:30
NBA
Spurs
0
Pelicans
0
12-18, 18:50
LKL
Šiauliai
0
Uniclub Casino-Juventus
0
12-19, 05:00
NBA
Kings
0
Wizards
0
12-19, 19:00
Europos taurė
7bet-Lietkabelis
0
Ratiopharm
0
12-19, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
0
Dijon
0

Paaiškėjo nacionalinės rinktinės sudėtis dvikovoms su Serbija ir Graikija (12)

2023.03.14 12:37
Lietuvos futbolo rinktinė | lff.lt nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė | lff.lt nuotr.

Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pasirinko sudėtį, su kuria stos į kovą Europos čempionato atrankos mače su Serbija bei kontrolinėje akistatoje su Graikijos futbolininkais.

Primename, kad su serbais lietuviai žais kovo 24 dieną 21.45 val. Belgrade, o kontrolinė akistata Graikijos sostinėje Atėnuose su su vietos rinktine bus žaidžiama kovo 27 dieną 19 valandą Lietuvos laiku.

Abejas rungtynes tiesiogiai rodys VIAPLAY.

Po pertraukos į rinktinę sugrįžta net keli futbolininkai – Eligijus Jankauskas, Danielis Romanovskis, Egidijus Vaitkūnas, Pijus Širvys, Markas Beneta, taip pat – Gratas Sirgėdas, Gytis Paulauskas bei Karolis Laukžemis.

Vartininkų trejetą sudarys Izraelyje žaidžiantys Džiugas Bartkus bei taip pat po pertraukėlės į rinktinę grįžtantis Emilijus Zubas, o konkurenciją jiems sudarys per pirmus du Optibet A lygos turus įvarčio į savus vartus įvarčio dar nepraleidęs „Šiaulių“ vartų sargas Lukas Paukštė.

Pirmą kartą kvietimo į stovyklą sulaukė Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas Kipras Kažukolovas, savaitgalį įmušęs pergalingu jo komandai tapusį įvartį į Gargždų „Bangos“ vartus.

Rinktinėje taip pat bus ir praėjusį rudenį joje debiutavę Klaudijus Upstas bei „Serie A“ čempionatuose jau spėjęs sužaisti Gvidas Gineitis.

Pilnas rinktinės sąrašas dvikovoms su Serbijos ir Graikijos ekipomis:

Vartininkai

Džiugas Bartkus („Kiryat Shmona“, Izraelis), Emilijus Zubas (Tel Avivo „Hapoel“, Izraelis), Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“).

Gynėjai

Linas Klimavičius („Panevėžys“), Edvinas Girdvainis („Kauno Žalgiris“), Kipras Kažukolovas (Vilniaus „Žalgiris“), Vilius Armalas (Kauno raj. „Hegelmann“), Pijus Širvys („Panevėžys“), Egidijus Vaitkūnas (FA „Šiauliai“), Justas Lasickas (Ljublianos „Olimpija“, Slovėnija), Markas Beneta („Panevėžys“).

Saugai

Arvydas Novikovas (Haifos „Hapoel“, Izraelis), Fedoras Černychas (Limasolio AEL, Kipras), Modestas Vorobjovas („Chindia Targoviste“, Rumunija), Klaudijus Upstas (Kauno raj. „Hegelmann“), Gvidas Gineitis („Torino“, Italija), Vykintas Slivka (PAS „Lamia 1964“, Graikija), Domantas Šimkus (NS „Mura“, Slovėnija), Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“), Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“), Daniel Romanovskij (FA „Šiauliai“).

Puolėjai

Gytis Paulauskas (KF „Egnatia“, Albanija), Karolis Laukžemis (Gargždų „Banga“).

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų