-

Be E.Atamano likę Eurolygos čempionai – sutriuškinti Belgrade

2023.03.08 23:20
Facundo Campazzo | Scanpix nuotr.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose besivaržanti Stambulo „Anadolu Efes“ (13-13) komanda patyrė nesėkmę Eurolygoje.

Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 75:94 (25:20, 20:29, 22:19, 8:26) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (12-15) krepšininkus, kurie nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją.

Tuo tarpu Eurolygos čempionams tai buvo pirmoji nesėkmė per pastaruosius tris susitikimus turnyre.

Skirtumas tarp komandų ryškėjo po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje pirmą kartą mače aikštės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (45:55).

Visgi, pirmą smūgį turkai atlaikė ir dar prieš ketvirtą kėlinį ne tik panaikino deficitą, tačiau ir persvėrė rezultatą (67:66).

Serbai rankų nenuleido ir šturmavo lemiamo ketvirčio metu. Čia Belgrado ekipa surengė dar vieną sėkmingą atkarpą. Šį kartą 15-2 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (72:83).

Po tokio smūgio svečiai jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti oponentų pergalę – 75:94.

Verta paminėti, kad rungtynių neužbaigė Stambulo klubo strategas E.Atmanas, kuris ketvirtojo kėlinio viduryje gavo antrąją techninę pražangą ir privalėjo palikti aikštę.

Nugalėtojai pataikė 64 proc. dvitaškių (23/36), 52 proc. tritaškių (11/21) ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Ante Žižičius 16 (7/9 dvit., 2/4 baud.), Rodrigue‘as Beauboisas 15, Willas Clyburnas (1/6 trit., 9 atk. kam.) ir Amathas M‘Baye (4/4 trit.) po 12, Elijah Bryantas 10.

„Crvena Zvezda“: Facundo Campazzo 22 (4/5 dvit., 3/3 trit., 5/7 baud., 7 rez. peerd., 30 n. b.), Ognjenas Dobričius 15, Luka Mitrovičius ir Benas Bentilas po 10, Nemanja Nedovičius 9.