K.Maksvytis: apie T.Cavanaugh progresą, save politikoje ir ALBA stilių

2023.03.06 11:15
Kazys Maksvytis | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Kazys Maksvytis | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda dvigubą Eurolygos savaitę pradės dvikova su Berlyno ALBA krepšininkais.

„Laukia nestandartinė komanda, žaidžianti netipišką krepšinį. Jie daro daug užtvaro be kamuolio, pasižymi geru kamuolio judėjimu. Komanda, kuri yra orientuota į puolimą ir žaidžia dideliu greičiu. Treneris turi ispaniško akcento.

Orientuojamės į savo pusę. Po KMT finalinio ketverto buvo ir fizinis, ir emocinis atoslūgis. Komanda gerai darbavosi, bet to nepavyko perkelti į aikštelę. Tikiuosi pribrendome tai padaryti ir žiūrime atsakingai į rungtynes“, – komentavo „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis.

„Žalgiris“ pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo, bet dvikovą perlaužė tik antroje mačo pusėje.

„Daug komandų su Berlyno klubu įsivelia į jų žaidimą. Blogiausia, kad jeigu jie priverčia žaisti greitai, chaotiškai, tada jie jaučiasi gerai. Kaune išsigelbėjome stebuklingo ketvirto kėlinio dėka. Norisi šįkart pradėti užtikrinčiau ir kontroliuoti visas rungtynes“, - sakė treneris.

ALBA ekipa jau nebeturi šansų patekti toliau. Ar tai palengvina „Žalgirio“ situaciją?

„Sunku pasakyti. Kai komanda neturi ko prarasti – žaidžia atsipalaidavusi. Jie tai daro visą sezoną, tad ALBA pavojinga komanda ir ją reikia vertinti“, - kalbėjo K.Maksvytis.

Treneris tikisi, kad „Žalgirio“ komandai artimiausiu metu pavyks pagerinti gynybą, kokia buvo sezono pradžioje.

„Kai tik Tayloras atėjo, pradėjome naudoti susikeitimo gynybą. Kartais sunku naujam žaidėjui perteikti visą gynybos filosofiją, tad perteiki tam tikrą jos dalį. Pats buvau iškėlęs klausimą, kodėl vienoje ar kitoje gynyboje esame prastesniame taškei nei buvome spalio pradžioje.

Bandome grįžti prie savo pagrindų ir prisiminti principus bei viską supaprastinti. Tikiuosi, jog pavyks tai pagerinti“, - sakė specialistas.

K.Maksvytis sakė, kad Tyleris Cavanaugh dar nėra arti sugrįžimo: „Žaidėjas gydosi ir pagal optimistinę prognozę jis galėtų grįžti gegužės pradžioje“.

Jis atskleidė, kad jam buvo siūloma prisijungti prie politinių partijų: „Siūlė Klaipėdoje ir Kretingoje, bet kol kas nesiruošiu. Niekada nesakyk niekada, bet tikrai nesiruošiu. Prabalsavau ir išreiškiau savo balsavimo teisę ir turime, ką turime.“

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų