Lietkabelis
IV kėlinys, 8 min.
75
:
65
Atsinaujins po sek
Jonava

Sensacija A lygoje – „Žalgiris“ namie nusileido „Džiugui“ (6)

2023.03.05 19:58
Rungtynių akimirka | Elvio Žaldario nuotr.

Rungtynių akimirka | Elvio Žaldario nuotr.

Po Billalio Sebaihi įvarčio Lietuvos čempionai pirmavo, tačiau kėlinio viduryje leido varžovams rezultatą išlyginti ir persverti. Pusiausvyrą pirmajame kėlinyje vėl atstatė Mathias Oyewusi. Tačiau po pertraukos vartininko kaida leido „Džiugui“ pasižymėti trečią kartą, o žalgiriečiams atakose trūko sėkmės.

Po Supertaurės rungtynių „Žalgirio“ sudėtyje įvyko trys pasikeitimai – nuo pradžių rungtynes pradėjo Petaras Mamičius, Nicolas Gorobsovas ir Donatas Kazlauskas.

Dvikova vilniečiams prasidėjo sėkmingai. 11 min. po P. Mamičiaus perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į vartus iš arti nukreipė B. Sebaihi.

27 min. svečiams pavyko rezultatą išlyginti. Po A. Sousa perdavimo aukštai iššokęs T. Rapalavičius nukreipė kamuolį į vartus.

30 min. po N. Gorobsovo perdavimą atgal perėmė M. Burba ir šiam įmušti iš arti sutrukdė tik T. Duka. Po kampinio tas pats M. Burba galva numetė kamuolį arčiau vartų, kur buvęs J. Lubas smūgiavo tiksliai.

37 min. greitoje atakoje po O. Verbicko perdavimo į baudos aikštelę spurtavęs M. Oyewusi staigiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlyigno rezultatą.

65 min. „Džiugas“ rezultatą persvėrė. Po netikslaus T. Dukos perdavimo kamuolį į tuščius vartus pasiuntė J. Lubas.

69 min. vienoje atakoje žalgiriečiai dukart pataikė į skersinį. Po G. Jarusevičiaus perdavimo iš baudos aikštelės vidurio iš pradžių smūgiavo P. Golubickas, o netrukus – pakartotinai mušė N. Petkevičius.

85 min. vartininkas M. Paukštė atrėmė pavojingą A. Viljhalmssono smūgį iš dešinio krašto, o 88 min. – po rikošeto pavojingai atšokusį kamuolį. 89 min. jis sugavo N. Petkevičiaus muštą kamuolį.

Per pridėtinį laiką šansą turėjo K. Kažukolovas, bet jam nepavyko galva iš arti pataikyti į vartus.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 11 d. namuose prieš „Bangą“.

 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų