Didieras Drogba | Turkpix nuotr.

Didieras Drogba | Turkpix nuotr.

Londono „Chelsea“ ekipos strategas Jose Mourinho mano, kad jo buvęs auklėtinis bei klubo legenda Didieras Drogba, vieną dieną grįš į „aristokratų“ klubą.

Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys paliko „Chelsea“ komandos gretas 2012 metų vasarą ir persikėlė rungtyniauti į Kiniją. Puolėjas prieš išvykdamas padėjo savo ekipai iškovoti pirmąjį Čempionų lygos titulą klubo istorijoje.

36 metų puolėją bent trumpam sugrįžtantį į „Stamford Bridge“ stadioną, sirgaliai galės išvysti jau šį vakarą. Čempionų lygos aštuntfinalyje „mėlynieji“ savo žiūrovų akivaizdoje priims dabartinę D.Drogba ekipą Stambulo „Galatasaray“.

„Šiuo metu jis „Galatasaray“ klubo žaidėjas, nors žinome, kad jo kontraktas baigsis galioti sezono pabaigoje. Visgi dabar ne pats tinkamiausias metas apie tai kalbėti. Manau, kad ateitį jis grįš pas mus, kaip žaidėjas, treneris ar ambasadorius. Tai įvyks per vienerius, ketverius, penkerius ar dešimt metų, kada tiksliai nežinau“, – pasakojo portugalas.

„Be abejonės jis yra vienas svarbiausių futbolininkų šio klubo istorijoje. Manau, kad visi „Chelsea“ ekipos sirgaliai su manimi sutiks. Nesakau, kad jis buvo pats svarbiausias, nes nenoriu nuvertinti kitų žaidėjų, kurie žaidė tokiame pačiame aukštame lygyje kaip ir jis.“

„Ar jis vis dar toks pat žaidėjas, būdamas 36 metų nei buvo 26 metų? Manau, kad niekas toks nebūtų, bet D.Drogba vis dar yra vienas geriausių puolėjų pasaulyje. Kai žaidėjas tiek daug reiškia komandai ir kai komanda tiek daug reiškia žaidėjui, be jokios abejonės vieną dieną jis grįš į šią ekipą“, – užbaigė J.Mourinho.