Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

„Chelsea“ savininkas T.Boehly nori įsigyti „Ligue 1” klubą

2023-02-25 11:01
Toddas Boehly | Scanpix nuotr.

Toddas Boehly | Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ bendrasavininkas Toddas Boehly domisi galimybę nusipirkti „Strasbourg“ klubą ir jau užmezgė derybas su prezidentu Marcu Kelleriu.

Manoma, kad T.Boehly ir jo investicijų partneriai būtų suinteresuoti įsigyti klubą ir sustiprinti jį išsinuomotais žaidėjais. Pastarieji taip pat domisi investicijomis Vokietijos rinkoje.

„Chelsea“ kiek anksčiau išgarsėjo dėl užmegztų santykių su „Vitesse Arnhem“, kuriam reguliariai skolindavo žaidėjus. Bet koks susitarimas su „Strasbourg“ palengvintų naštą bandant visiems žaidėjams surasti vaidmenį komandoje, su kuria sunkiai susitvarko vyriausiasis treneris Grahamas Potteris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų