Tikslą laimėti lygą keliantis FK „Ekranas“ tęsia komplektaciją

2023.02.21 12:22
„FK Ekrano“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„FK Ekrano“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Ambicingus tikslus grįžti į aukščiausiąjį šalies futbolo divizioną keliantis Panevėžio „Ekranas“ tęsia pasiruošimą šių metų Pirmos lygos sezonui: klubo vadovai intensyviai dirba su komandos komplektacija ir kartu plečia klubo partnerių ratą. Klubui pavyko išsaugoti svarbius praeito sezono komandos narius lietuvius ir legionierius, pasipildyti tiek klubo partnerių deleguotais perspektyviais legionieriais, tiek jaunaisiais šalies futbolo talentais. Kaip svarbų laimėjimą klubo vadovybė vertina ir naująjį klubo partnerį – prie klubo rinkodaros partnerių jungiasi bendrovė „Viada LT“.

Patyrusių Panevėžyje išugdytų futbolo žaidėjų, jaunųjų šalies futbolo talentų, kurie dar ieško savęs didžiajame vyrų futbole ir kartu perspektyvių futbolo žaidėjų iš užsienio mišinys – tokį „receptą“ šiam sezonui kuria legendinio šalies futbolo klubo vadovai.

Pernai FK „Ekranas“ savo debiutiniame Pirmos lygos sezone užėmė aštuntąją vietą. 2022-ųjų sezone komandai vadovavęs Darius Maciulevičius prie komandos vairo lieka ir šiam sezonui. Iš praeitų metų komandos sudėties klubo vadovai šiai dienai išsaugojo jaunąjį vartų saugą E. Urboną, ukrainieti A. Karvatskyi, Nigerijos pilietį J. Pius Omeke. Prie komandos jungiasi karjerą gaivinantis ir jau dabar labai spalvingą futbolo biografiją turintis Svajūnas Čyžas.

„FK Ekrano“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„FK Ekrano“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

Komandoje liekantis ukrainietis A. Karvatskyi atskleidė, jog jo pasiryžimą likti ir šiam sezonui lėmė jam priimtini klubui keliami ambicingi tikslai ir kartu puiki aplinka tiek sportinių tikslų siekimui, tiek gyvenimui Panevėžyje. „Man čia patinka, džiaugiuosi, jog turiu galimybę žaisti futbolą, kad čia puikiai jaučiasi mano šeima. Praeiti metai prabėgo labai smagiai ir greitai. Manau, kad labiausiai pritapti padėjo bendravimas su komandos draugais,“ – apie apsisprendimą likti Panevėžyje pasakojo jau ir lietuvių kalbą išmokti spėjęs ukrainietis.

Klubo vadovas T. Malinauskas neslėpė, jog sutarties pratesimas su legionieriumi iš Nigerijos J. Pius Omeke, kuris prie komandos prisijungė praeitų metų spalio mėnesį – ilgalaikis projektas, kurio įgyvendinimo naudos klubas tikisi vėlesniuose sezonuose. „Jau savo debiutiniame sezone Jerry‘s įrodė, jog yra neeilinė asmenybė su labai tinkamomis savybėmis futbolui – išskirtinis darbštumas, disciplina, stipri motyvacija... Žaidėjas turi ir puikų futbolo technikos gebėjimų lygį. Visa tai apjungus turime puikų žaidėją, dėl kurio sutarties pratesimo nė neabejojome. Žaidėjas yra mūsų partnerių iš privačios Anglijos Market Harborough miesto futbolo akademijos „Brooke House College“ deleguotas žaidėjas, viliamės daugiau jų turėti ir šiame sezone,“ - kalbėjo klubo vadovas T. Malinauskas.

Komandos naujokas Svajūnas Čižas neslėpė, jog prisijungti prie FK „Ekranas“ jį paskatino noras savo gimtojo miesto komandai ir kartu pirmajam savo futbolo klubui padėti įgyvendinti išsikeltus tikslus sugrįžti tarp pajėgiausiųjų šalies ekipų. „Ekranas“ man asocijuojasi su komandos draugais, su kuriais vaikystėje pradėjau žaisti futbolą ir kartu užaugom iki dublerių komandos. Šie prisiminimai yra įstrigę galvoje, kuomet prisimeni tą jaunatviškumo jausmą ir išgyventas emocijas paauglystės laikotarpyje,“ – apie ryšį su „Ekranu“ nuostalgiškai kalbėjo dar 2014-ųjų metų sezone klubo dublerių komandoje rungtyniavęs S. Čyžas.

„FK Ekrano“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„FK Ekrano“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

Klubo administracija intensyviai dirba ne tik komplektuodama komandos sudėtį, tačiau ir plėsdami klubo partnerių ratą. Prie komandos rinkodaros partnerių jungiasi vienas degalinių verslo rinkos lyderių Lietuvoje „Viada“ prekės ženklas.

Klubo vadovas Tomas Malinauskas neslėpė, jog šios partnerystės ilgai buvo siekta, o jau sutarus, klubo kolektyvo laukia ne tik malonus rezultatas, bet ir labai atsakingas darbas įrodyti, jog klubas naujajam partneriui gali duoti ne tik emocinės, bet ir faktinės naudos partnerio versle komunikacijos srityje. „Smagu, jog tokio stipraus prekės ženklo kaip „Viada“ savininkai išreiškė pasitikėjimą mūsų klubo vizija, įvertino klubo turimos bendruomenės gausą ir jau dabar prisijungė prie klubo partnerių. Tai neabejotinai įpareigoja ir mus, efektyviai dirbant, teikti naudą partneriui“, - naująja partneryste džiaugėsi „Ekrano“ vadovas.

Jam antrino ir bendrovės „Viada LT“ generalinis direktorius Linas Vytautas Karlavičius: „Labai džiaugiamės pasirašę sutartį su legendiniu Lietuvos futbolo klubu. „Ekranui“ vadovauja ambicingas, moderniai mąstantis, draugiškas ir iniciatyviai veikiantis kolektyvas, turintis aukštas etikos normas bei aiškius siekius. Savo įmonėje ir degalų rinkoje stengiamės puoselėti tokias pačias vertybes, todėl nusprendėme prisidėti prie ilgas tradicijas turinčio futbolo klubo gerovės kūrimo. Mūsų įmonės tikslas – būti bendruomenių dalimi, todėl turėdami plačiausią degalinių tinklą Lietuvoje prisidedame ne tik prie didžiųjų, bet ir mažesnių miestų gyvenimo kūrimo“.

Naująjį Pirmos lygos sezoną FK „Ekranas“ pradės rungtynėmis išvykoje prieš Vilniaus „Žalgiris B“ ekipą š. m. kovo 10 d.

Apie futbolo klubą EKRANAS: Vienas iš penkių žinomiausių šalyje futbolo klubas „Ekranas“ buvo įkurtas 1964 m. Iki 2015 m klubas net aštuonis kartus tapo šalies čempionu, penkis kartus iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, du kartus – šalies Supertaurę.

Deja, 2015 m. dėl finansinių sunkumų klubas išnyko iš Lietuvos futbolo žemėlapio, kol 2020 m. grupė naujų investuotojų, susibūrusių į VšĮ „FK Aukštaitija“ neperėmė klubo teisių. Tik perėmus naujiems investuotojams, naujasis FK „Ekranas“ laimėjo šalies II-os lygos futbolo diviziono pirmenybes. Sportiniu principu iškovoję vietą žaisti antrame pagal pajėgumą Lietuvos čempionate, Pirmos lygos (1lyga.lt) pirmenybes iš 16-os dalyvavusių komandų liko 8-oje vietoje. Klubo tikslas – sportiniu principu, kelių metų bėgyje, grąžinti miestui FK “Ekraną” į stipriausią šalies futbolo čempionatą „A lygą“. Siekiant įgyvendinti šiuos sportinius tikslus, klubas pradėjo vystyti savo futbolo akademijos veiklą, kurioje futbolo paslapčių jau mokosi per 230 vaikų, įkūrė dublerių ir moterų komandas. Organizacija yra socialiai atsakinga ir siekia apjungti vis didesnę panevėžiečių bendruomenės dalį, mažinti socialinę atskirti mieste ir visoje Panevėžio apskrityje.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų