Pasibaigęs. 05-17 18:50
LKL
Uniclub Casino-Juventus
99
7bet-Lietkabelis
100
Pasibaigęs. 05-18 17:20
LKL
Wolves
91
Neptūnas
80
Pasibaigęs. 05-21 18:50
LKL
Žalgiris
93
7bet-Lietkabelis
72
Pasibaigęs. 05-22 18:50
LKL
Rytas
85
Wolves
96
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
89
Žalgiris
90
Šiandien, 18:50
LKL
Wolves
0
Rytas
0
Šiandien, 19:00
Eurolyga
Panathinaikos
0
Fenerbahce
0
Šiandien, 22:00
Eurolyga
Real Madrid
0
Olympiacos
0
05-26, 17:20
LKL
Žalgiris
0
7bet-Lietkabelis
0
05-27, 18:50
LKL
Rytas
0
Wolves
0

Futbolo spektaklis Čempionų lygoje: 2 įvarčių deficitą panaikinęs „Real“ atsakė 5 įvarčiais ir svečiuose sutriuškino „Liverpool“ VIDEO (2)

2023.02.21 23:54
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo pirmose rungtynėse svečiuose 5:2 sutriuškino „Liverpool“ futbolininkus.

Įdomūs faktai po rungtynių:

• Stefanas Bajčetičius yra jauniausias „Liverpool“ žaidėjas, pradėjęs UEFA Čempionų lygos rungtynes startinėje sudėtyje (18 metų ir 122 dienos).

• Darwinas Nunezas pasižymėjo sužaidus 3 minutes ir 10 sekundžių. Tai yra greičiausiai pelnytas „Liverpool“ įvartis „Anfield“ stadione vykusiame Čempionų lygos susitikime.

• Mohamedas Salah pelnė savo 44 įvartį Čempionų lygoje ir tapo rezultatyviausiu Afrikos žaidėju šiame turnyre kartu su Didieru Drogba.

• Viniciusas Junioras (22 metai ir 224 dienos) yra antras jauniausias žaidėjas, pelnęs dublį rungtynėse su „Liverpool“ klubu, kurios vyko „Anfield“ stadione didžiajame Europos turnyre nuo Johano Cruyffo, kuris tai padarė 1966 metais gindamas „Ajax“ garbę (19 metų ir 233 dienos).

• „Liverpool“ klubas pirmą kartą istorijoje praleido 5 įvarčius Čempionų lygos rungtynėse.

• Atsakomosios aštuntfinalio etapo rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Real“ komandų bus žaidžiamos kovo 15-ąją dieną Ispanijoje.


Darwinas Nunezas 4-ąją minutę tiksliai uždarė Mohamedo Salah perdavimą ir išvedė „Liverpool" ekipą į priekį 1:0. Davidas Alaba 11-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Grubia vartininko Thibauto Courtoiso klaida pasinaudojęs M.Salah 14-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino „raudonųjų" pranašumą 2:0. Viniciusas Junioras 21-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2. „Liverpool" 25-ąją minutę surengė dar vieną pavojingą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrę M.Salah ir D.Nunezas atliko smūgius, tačiau kamuolį pasiaukojančiai abu kartus blokavo varžovai. V.Junioras 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį dešine koja, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė Alissonas. Grubia Alissono klaida pasinaudojęs V.Junioras 36-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2. Trentas Alexanderis-Arnoldas 45-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis atsidūrė T.Courtoiso rankose.

Ederis Militao 47-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Real" naudai 3:2. Luka Modričius 52-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Karimo Benzema 55-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo „rikošeto" atsidūrė vartų tinkle ir svečiai padidino pranašumą 4:2. Antonio Rudigeris 63-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. K.Benzema 67-ąją minutę suklaidinęs vartininką dar kartą tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo jau 5:2. Andrew Robertsonas 77-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai. Harvey Elliotto 89-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šio susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika („Liverpool“ – „Real“)

Rungtynių statistika („Liverpool“ – „Real“)  | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Liverpool“ – „Real“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

„Real" švenčia įspūdingą pergalę rezultatu 5:2!

90 min.

Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

 

89 min.

Harvey Elliotto smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šio susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

77 min.

Andrew Robertsonas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

67 min.
ĮVARTIS

K.Benzema suklaidinęs vartininką dar kartą tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo jau 5:2.

63 min.

Antonio Rudigeris atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

 

55 min.
ĮVARTIS

Karimo Benzema smūgiuotas kamuolys nuo „rikošeto" atsidūrė vartų tinkle ir svečiai padidino pranašumą 4:2.

52 min.

Luka Modričius atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

 

47 min.
ĮVARTIS

Ederis Militao standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Real" naudai 3:2!

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

 

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika („Liverpool“ – „Real“)

Pirmojo kėlinio statistika („Liverpool“ – „Real“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Liverpool“ – „Real“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Po pirmojo kėlinio rezultatas yra lygus 2:2.

45 min.

Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

45 min.

Trentas Alexanderis-Arnoldas baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis atsidūrė T.Courtoiso rankose.

36 min.
ĮVARTIS

Grubia Alissono klaida pasinaudojęs V.Junioras dar kartą siunčia kamuolį į vartus ir išlygina rezultatą 2:2!

31 min.

V.Junioras atliko pavojingą smūgį dešine koja, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė Alissonas.

27 min.

Traumą patyręs D.Alaba nebegali tęsti rungtynių, vietoje jo aikštėje pasirodo Nacho.

 

25 min.

„Liverpool" surengė dar vieną pavojingą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrę M.Salah ir D.Nunezas atliko smūgius, tačiau kamuolį pasiaukojančiai abu kartus blokavo varžovai.

21 min.
ĮVARTIS

Viniciusas Junioras nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2!

14 min.
ĮVARTIS

Grubia Thibauto Courtoiso klaida pasinaudojęs M.Salah tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino „raudonųjų" pranašumą 2:0!

12 min.

M.Salah atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. 

11 min.

Davidas Alaba atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. 

4 min.
ĮVARTIS

Darwinas Nunezas tiksliai uždarė Mohamedo Salah perdavimą ir išvedė „Liverpool" ekipą į priekį 1:0!

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 21:15

„Real" komandos startinė sudėtis:

 

Atnaujinta 21:13

„Liverpool" komandos startinis vienuoliktukas šio vakaro rungtynėms:


Įdomūs faktai prieš rungtynes:

• Paskutinį kartą „Liverpool“ ir „Real“ komandos susitiko 2022 metais gegužės mėnesį įvykusiame Čempionų lygos finale. Tuomet minimaliu rezultatu triumfavo „Karališkasis“ klubas, kuriam pergalingą įvartį pelnė Viniciusas Junioras. 

• „Raudonieji“ sieks iškovoti trečiąją pergalę namuose prieš varžovus iš Ispanijos pirmą kartą istorijoje (praėjusiame sezone buvo nugalėtos Madrido „Atletico“ ir „Villarreal“ komandos).

• Jurgeno Kloppo vadovaujama komanda laimėjo penkiolika iš paskutinių devyniolikos žaistų rungtynių Europoje (1 lygiosios ir 3 pralaimėjimai).

• „Liverpool“ pralaimėjo pirmąsias Čempionų lygos grupių etapo rungtynes prieš „Napoli“, tačiau po to iškovojo likusias penkias pergales, pasižymėjo šešiolika kartų ir praleido vos du įvarčius.


Trenerių komentarai:  

Jurgenas Kloppas, „Liverpool“ komandos vyriausiasis treneris:

„Mes turėsime sužaisti dvi super rungtynes, kad patektume į kitą etapą. Madridui nereikia žaisti ypatingai ir jie vis tiek turi šansų. Labai džiaugiuosi, kad galime žaisti šias rungtynes dabar nei prieš keletą savaičių. Tikiuosi „Anfield“ stadiono pakilusio ant kojų. Eikime dar kartą kartu.“

Carlo Ancelotti, „Real“ komandos vyriausiasis treneris:

„Komanda šiuo metu demonstruoja gerą formą, nori gerai pasirodyti kaip ir praėjusiais metais. Džiaugiamės vėl sugrįžę ir žaisdami šiame turnyre. Praėjusio sezono finalas Paryžiuje sukelia gerus prisiminimus. Tuomet rungtynės buvo lygios. Varžovai dažniau kontroliavo kamuolį, mes gerai gynėmės. Dabar viskas yra kitaip, nes laukia du susitikimai. Atsižvelgiame į tai. Turėsime būti geri 180 minučių."


Komandų nuostoliai:

„Liverpool“ šiose rungtynėse padėti negalės susižeidę Luisas Diazas ir Thiago Alcantara. Vis dar neaišku, ar rungtyniauti galės Darwinas Nunezas ir Ibrahima Konate. Tuo tarpu „Real“ turės verstis be Toni Krooso, Ferlando Mendy, Aurelieno Tchouameni, Mariano pagalbos. Neaišku, ar „Karališkajam“ klubui padėti galės Karimas Benzema.


Komandų formos: 

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų