D.Motiejūnas puikiai kovojo po krepšiais (Scanpix)

D.Motiejūnas puikiai kovojo po krepšiais (Scanpix)

Devintąją pergalę iš eilės savo aikštelėje Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ (45/22) klubas, kuris 124:86 (28:20, 32:21, 32:28, 32:17) sutriuškino Jutos „Jazz“ (22/46) krepšininkus.

Paskutinį kartą panašią pergalių seriją namuose „Rockets“ krepšininkai buvo pasiekę 2009 metais, kai iškovojo vienuolika pergalių iš eilės.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 7 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/3, baudos 0/2) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo ir išnaudojo 6 asmeninių pražangų limitą.

30 taškų prie pergalės pridėjo Terrence‘as Jonesas (dvitaškiai 8/11, tritaškiai 3/4), 19 – Patrickas Beverley (7 atk. kam.), 17 – Jeremy Linas (dvitaškiai 6/8, 9 rez. perd.), po 15 – Jamesas Hardenas ir Joirdanas Hamiltonas (tritaškiai 3/4), 12 – Omeras Ašikas (dvitaškiai 5/12, 11 atk. kam.).

„Rockets“ komanda šiame mače vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo Dwighto Howardo, kuris skundžiasi čiurnos skausmais.

Svečių gretose pasižymėjo Derrickas Favorsas ir Alecas Burksas (po 15 tšk.), Gordonas Haywardas (11 tšk., dvitaškiai 5/8) bei Trey’us Burke’as (10 tšk., dvitaškiai 3/11, 5 rez. perd.).

Hjustono klubas Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o Jutos krepšininkai žengia paskutiniai – penkiolikti.  


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai