K.Stankevičius žais Panevėžyje

2023.02.15 11:51
Kajus Stankevičius | fk-panevezys.lt nuotr.

Kajus Stankevičius | fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas į savo gretas pasikvietė jauną vidurio gynėją. Prie Aukštaitijos sostinės ekipos prisijungė 20-metis Kajus Stankevičius, su kuriuo sudaryta metų sutartis.

2021-aisiais K. Stankevičius žaidė Alytaus DFK „Dainava B“ gretose, o praėjusiais metais gynė Panevėžio „Ekrano“ garbę. 2022-ųjų „Optibet Pirmoje lygoje“ gynėjas per 19 susitikimų pelnė įvartį.

Nuo pat pasiruošimo pradžios su „Panevėžiu“ sezonui ruoštis pradėjęs K. Stankevičius, bendraudamas su fk-panevezys.lt svetaine, pasidžiaugė pasiektu susitarimu.

„Kai atsirado galimybė susitarti su „Panevėžiu“, neturėjau jokių abejonių. Man asmeniškai tai yra labai didelis žingsnis į priekį, kadangi klubas ne tik rungtyniauja A lygoje, bet yra tarp trijų geriausių Lietuvoje.

Mano tikslas šiam sezonui yra dirbti ir tobulėti kiekvieną dieną treniruotėse, žiūrėti ir mokytis iš vyresnių žaidėjų, kurie žaidžia mano pozicijoje. Pagrindinis tikslas – debiutuoti A lygoje“, – teigė komandos naujokas.

K. Stankevičius ir kiti „Panevėžio“ žaidėjai vasario 18 dieną, šeštadienį, sužais septintą kontrolinį mačą. „Žemynos“ progimnazijos stadione panevėžiečiai nuo 14 val. susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų