-
08-03, 22:00
-
-

5 įvarčius pelnęs „Real“ klubas penktąjį kartą istorijoje triumfavo FIFA Pasaulio futbolo klubų taurėje VIDEO

2023.02.11 22:58

Madrido „Real" klubas FIFA Pasaulio futbolo klubų taurės finale 5:3 nugalėjo „Al-Hilal" futbolininkus ir triumfavo šiame turnyre.

Įdomūs faktai:

• „Real“ klubas penktąjį kartą triumfavo FIFA Pasaulio futbolo klubų taurėje (2014, 2016, 2017, 2018, 2023 m.)

• „Karališkasis“ klubas laimėjo titulą septynioliktą kartą iš paskutinių 19-os finalų, kuriuose dalyvavo.

• „Real“ artimiausias rungtynes žais vasario 15-ąją dieną, kai Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitiks su „Elche“.

Viniciusas Junioras 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Federico Valverde 18-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino Ispanijos klubo pranašumą 2:0.

Moussa Marega 26-ąją minutę atsidūręs surengtos kontratakos smaigalyje pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Karimas Benzema 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl padidino „Karališkojo“ klubo pranašumą 3:1.

F.Valverde 58-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

Luciano Vietto 63-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir šiek tiek sušvelnino susitikimo rezultatą 2:4.

V.Junioras 69-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo jau net 5:2.

L.Vietto 79-ąją minutę dar kartą pasižymėjo šiame susitikime ir šiek tiek sušvelnino buvusį rungtynių rezultatą 3:5.

M.Marega 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.