07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
-
Ispanija
-
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
-
Japonija
-
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
-
Brazilija
-
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
-
Kanada
-
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
-
Puerto Rikas
-
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
-
JAV
-
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
-
Graikija
-
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
-
Australija
-
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
-
Prancūzija
-
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
-
Vokietija
-
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
Serbija
-
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
-
Pietų Sudanas
-
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
-
Brazilija
-
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
-
Graikija
-
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
-
Ispanija
-
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
-
Vokietija
-
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
JAV
-
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
-
Pietų Sudanas
-

S.Maslobojevas ir D.Abena įsivėlė į žodžių karą: „Išvanosiu tavo užpakalį, berniuk“

2023.02.10 23:37
Sergejus Maslobojevas ir Donegi Abena | „Stop“ kadras

Sergejus Maslobojevas ir Donegi Abena | „Stop“ kadras

 Jau šį šeštadienį Esene (Vokietija) vyksiančiame „Glory 83“ turnyre lietuvis Sergejus Maslobojevas pirmą kartą gins „Glory“ pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą, o jo varžovu bus Surinamo atstovas Donegi Abena.

Lietuvis čempiono diržą iškovojo „Glory: Collision 4“ turnyre, kai skirtingu teisėjų sprendimu palaužė marokiečio Tariko Khbabezo pasipriešinimą.

„Maniau, kad po pastarosios kovos turėsiu daugiau laiko sau ir savo šeimai, bet aš laisvo laiko visai neturiu. Reikia nudirbti labai daug darbų“, - sakė S.Maslobojevas.

Tuo tarpu D.Abena aiškino, kad mielai sutiktų atimti čempiono diržą iš lietuvio ir taip suteikti jam daugiau laisvo laiko: „Jo kova su Khbabezu nebuvo pati gražiausia, bet jis laimėjo, todėl aš jį sveikinu. Kaip jau sakiau, pasidžiauk diržu, kol gali, nes aš esu problema. Mūsų kova bus visai kitokia, nei Sergejaus prieš Khbabezą. Aš jį spausiu ir pažiūrėsiu, ko jis yra vertas. Jis sakė, kad nori daugiau laiko sau? Mes galime tuo pasirūpinti – aš atimsiu jo diržą ir tada jis turės daugybę laiko sau“.

S.Maslobojevas ir D.Abena jau kovėsi 2021 m. „Glory: Collision 3“ turnyre. Tąkart lietuvis palaužė varžovo pasipriešinimą skirtingu teisėjų sprendimu.

„Nemanau, kad antroji mūsų kova bus panaši į pirmąją. Anksčiau Donegi kovėsi kitaip. Dabar jis renkasi protingesnę strategiją ir yra patobulėjęs. Visgi, nereikia pamiršti, kad prieš pirmąją mūsų kovą aš turėjau apie pusantrų metų laikotarpį be kovų ir mano treniruotės buvo nevisavertės. Taip, aš tai kovai pasiruošiau fiziškai, bet psichologiškai buvo labai sunku. Dabar viskas bus kitaip. Aš mėgstu problemas, tik į jas žiūriu ne kaip į problemas, o kaip į nuotykį, kaip į dar vieną gyvenimo laiptelį, kurį reikia perlipti. Aš problemas sutinku su šypsena veide“, - sakė S.Maslobojevas.

Tuo tarpu D.Abena toliau aiškino, kad bus rimta problema S.Maslobojevui: „Jei jis taip galvoja, tai tegul, bet aš žinau, kad būsiu jam problema. Jei jis sako, kad problemas sutinka su šypsena veide, tai palaukime antro, trečio, ketvirto raundo ir pažiūrėsime, ar tada jis šypsosis. Aš tuo labai abejoju. Šį kartą kovai numatyti ne trys, o penki raundai. Man tiesiog reikės išpildyti trenerių planą ir aš, būdamas 24-erių, tapsiu naujuoju čempionu“.

Donegi Abena | „Stop“ kadras

Donegi Abena | „Stop“ kadras

D.Abena yra net 11 metų jaunesnis už S.Maslobojevą ir mano, kad tai taps svarbiu faktoriumi titulinėje kovoje.

„Jau sakiau, kad tu esi toks senas. Tu labai senas žmogus. Tu turi tris vaikus, tad esi labai, labai senas. Pažiūrėsime, kuris iš mūsų daugiau šypsosis ringe. Labai abejoju tavo pareiškimais, kad esi protingesnis ringe už mane“, - sakė D.Abena.

S.Maslobojevas po varžovo pareiškimo prapliupo juokais: „Aš trijų vaikų tėvas, aš ne senas, aš dar tik pradedu gyventi. Aš protingas, o ne senas“.

Lietuvis aiškino, kad D.Abena dar yra jaunas bei augantis kovotojas, kurio šlovės laikas bus ateityje, o šiuo momentu svorio kategoriją valdo „dideli berniukai“. Surinamietis su tuo nesutiko.

„Ne, ne, tai ne apie „didelius berniukus“. Pats sakei, kad nori skirti daugiau laiko sau ir šeimai. Tai reiškia, kad tu nebenori dabartinio gyvenimo būdo, tu nori atsipalaiduoti ir aš tai suprantu. Mes viskuo pasirūpinsime, tu gausi daugiau laiko laisvo laiko, o aš tapsiu nauju čempionu. Praeitoje kovoje teisėjų nuomonės nesutapo. Gerai, tąkart jie atidavė pergalę tau, bet šį kartą viskas bus kitaip. Pasiruošk kovai maksimaliai gerai, nes ringe laukia karas“, - aiškino D.Abena.

Surinamietis iš paskutinių 5 savo kovų pralaimėjo net 4, tačiau S.Maslobojevas to nesureikšmina, tuo labiau, kad D.Abena pralaimėjo tokioms žvaigždėms kaip Artiomas Vachitovas, Luisas Tavaresas, S.Maslobojevas ir dabartinis UFC čempionas Alexas Pereira.

Sergejus Maslobojevas | „Stop“ kadras

Sergejus Maslobojevas | „Stop“ kadras

„Daug kas pažymi tą jo nesėkmingą seriją, bet reikia suprasti, kad pastaruoju laikotarpiu jis kovėsi su pačiais geriausiais varžovais. Nėra jokios gėdos pralaimėti geriausiems kovotojams. Šiuo metu pussunkiame svoryje nematau geresnio varžovo už Abeną. Esu minėjęs, kad noriu visiems įrodyti, jog esu tikras čempionas, o tai galiu įrodyti tik kovodamas prieš geriausius varžovus“, - sakė S.Maslobojevas.

D.Abena pažymėjo, kad nebesiruošia kartoti pirmosios kovos klaidų ir tikina, kad ringe visiškai sumaitos S.Maslobojevą.

„Patarimas visiems paprastas – nemirksėkite kovos metu. Aš baisiai sudaužysiu šitą vyruką, kad tapčiau čempionu, nes kitu atveju teisėjai jam vėl atiduos pergalę išsiskyrusiu sprendimu, o aš ilgus mėnesius šiai kovai ruošiausi ne tam, kad nutiktų tas pats, kas pirmoje akistatoje“, - sakė D.Abena.

Kovotojų pokalbio moderatorius tuomet paprašė S.Maslobojevo tiksliai nupasakoti, ką lietuvis ruošia D.Abenai ringe.

„Aš išvanosiu šito berniuko užpakalį ir parodysiu, kas yra tikrasis čempionas“, - sakė S.Maslobojevas.

D.Abena atsikirto: „Sergejau, nepamiršk, kad viskas, ką tu pasakysi dabar, bus panaudota prieš tave teisme, ir aš būsiu teisėjas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų