-

Pasaulio biatlono čempionate – sėkminga diena lietuvėms

2023.02.10 21:16
Natalija Kočergina | Christian Manzoni/IBU nuotr.

Oberhofe (Vokietija) vykstančiame pasaulio biatlono čempionate penktadienį medalius dalinosi moterų 7,5 km sprinto lenktynių dalyvės.

Auksą iškovojo 34-erių Vokietijos veteranė Denise Herrmann-Wick. Ji numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 21 min. 19.7 sek. Vokietė pasaulio čempione tapo antrą kartą, o iš viso jai tai buvo jau septintas planetos pirmenybių medalis per karjerą.

D.Herrmann-Wick vos 2.2 sek. aplenkė baudos ratų išvengusią švedę Hanną Oeberg. Trečia finišavo dar viena švedė Linn Persson (+26.2 sek.), kuri taip pat šaudė be klaidų.

Sėkmingai sprinto lenktynėse pasirodė abi lietuvės. Natalija Kočergina finišavo 52-a (+2:31.9 min., 1 baudos ratas), o Gabrielė Leščinskaitė – 53-ia (+2:35.5, 0) tarp 95 klasifikuotų sportininkių. Abi mūsiškės pateko į persekiojimo lenktynes, kuriose startuos 60 pajėgiausių biatlonininkių.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja 811 taškų turinti prancūzė Julia Simon. Už jos rikiuojasi švedė Elvira Oeberg (735), o į trečią vietą pakilo italė Lisa Vittozzi (641). Lietuvės taškų dar neturi.

Šeštadienį vyks vyrų 10 km sprinto lenktynės.