-

„Lakers“ pralaimėjo L.Jameso taškų rekordu pažymėtas rungtynes (1)

2023.02.08 07:50
Shai Gilgeous-Alexanderis | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Oklahomos „Thunder“ (26/28) komanda. Marko Daigneaulto auklėtiniai svečiuose 133:130 (36:34, 40:32, 28:33, 29:31) palaužė Los Andželo „Lakers“ (25/30) klubą.

LeBronas Jamesas šiąnakt pagerino Kareemo Abdulo-Jabbaro taškų rekordą. Tai jis padarė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai atšokdamas pataikė tolimą dvitaškį.

Puolėjas iš viso per 34 minutes įmetė 38 taškus (9/14 dvit., 4/6 trit., 8/10 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 3 kartus.

„Thunder“ ekipą į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kurio sąskaitoje 30 taškų. 25 taškus pridėjo Jalenas Williamsas.

Oklahomos komanda antroje mačo pusėje nei karto neatsiliko, tačiau ramiai rungtynių pabaigti negalėjo.

Likus daugiau nei dvejoms minutėms komandas skyrė 13 taškų. „Lakers“ vėliau likus 20 sekundžių priartėjo iki keturių taškų, bet „Thunder“ reikiamą pranašumą išlaikė baudų metimais.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 30 (8/16 dvit., 8 rez. perd.), Jalenas Williamsas 25 (7/13 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam.), Joshas Giddey 20 (10/16 dvit., 6 rez. perd.), Mike Muscala 16 (4/7 trit.), Isaiahas Joe 15 (5/10 trit.), Jaylinas Williamsas 14 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Kenrichas Williamsas 8.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (9/14 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam.), Russellas Westbrookas 27 (6/12 dvit., 4/7 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Rui Hachimura 14 (6 atk. kam.), Anthony Davisas 13 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Dennisas Schroderas 10, Troy Brownas 9 (6 atk. kam.), Lonnie Walkeris 8.