D.Danyla apie 22 sekundes trukusią kovą: „Čia jau toks sportas – tu arba tave“

2023.02.07 15:29
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

„Sunkiai pamenu tą smūgį, – šyptelėjo kovotojas Deividas Danyla, sportas.lt paklaustas, ar pamena nokautuojančią dešinę 22-ą kovos su Panicos Yusufu sekundę. – Tai – sekundės reikalas. Tik žiūrėdamas įrašą pradedu suprasti, kaip puikiai tai buvo atlikta kontraataka“.

22 sekundės – tiek tetruko kauniečio kova su Didžiosios Britanijos kovotoju „Blade Fights“ turnyre.

„Ruošiausi labai sunkiai kovai, kadangi gerai pažįstu Panicos, anksčiau teko su juo treniruotis Tailande. Žinojau, kokio aukšto intelekto kovotojas jis yra, – pasakojo kovotojas, šįkart pats kovai besirengęs Tailande.

Po poros mėnesių praleistų Tailande viską sudėlioti į tinkamus stalčiukus padėjo „One Blood“ treneris Herkus Lukošiūnas, kuris buvo puikiai parengęs namų darbus prieš artėjančią kovą.

Deividas Danyla ir Herkus Lukošiūnas | Organizatorių nuotr.

Deividas Danyla ir Herkus Lukošiūnas | Organizatorių nuotr.

„Herkus spėjo viską sustrateguoti – namų darbai buvo puikiai atlikti, – teigė D.Danyla. – Žinojome, jog priešininkas nenorės manęs prisileisti, dirbs saugiai, smūgiuos daug ir užtikrintai dirbs kojomis iš distancijos. Todėl reikėjo jį patraukti ant savęs, išvengti atakų ir kontraatakuoti. Tai ir padarėm... Tik kur kas greičiau nei tikėjomės“.

D.Danyla perpurtė savo karjeros istorija: pergalė prieš P.Yusufą – greičiausia profesionalų ringe.

„Esu ir anksčiau turėjęs ganėtinai greitai baigtų kovų, bet tikrai ne tokiame aukštame lygyje ir ne tokiu stipriu nokautu“, – pabrėžė sportininkas.

Priminsime, kad 2022-ieji tapo D.Danylos sugrįžimo į ringą metais. Po trijų metų sugrįžęs 31-ų lietuvis rugsėjį „UTMA Special Event“ narve įveikė britą Luke'ą Barą, gruodį buvo įveiktas prancūzas Alexis Laugeois, dabar krito P.Yusufas.

Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

„Ši kova kol kas buvo pats rimčiausias išbandymas po pertraukos, – sakė D.Danyla. – Norėjau save dar labiau išbandyti, bet čia jau toks sportas – tu arba tave. Truputį atsigausiu, pailsėsiu, nes jau beveik metus be pertraukų pasirengimo režime gyvenu ne tik aš, bet ir visa mano šeima. Atsipūsiu ir lauksime rimtų pasiūlymų. Gal netyčia ir kokia pasaulinė organizacija, ką gero pasiūlys. Bus matyt“.

Paklaustas, kaip vertina savo sugrįžimą, tikrų tikriausias savikritiškumo ekspertas nusišypsojo.

„Vertinu gerai, – sakė jis. – Bet taip yra tik dėka mane supančių žmonių, dėka to, kad dabar į viską žiūriu profesionaliau. Sportinė forma gerėja su kiekviena kova, bet reikia neperlenkti lazdos ir stebėti save. Pastaruoju metu labai intensyviai ir daug treniravausi, turėjau stovyklą Tailande, kovojau kas 2 mėnesius. Reikia gyvenime paskirstyti prioritetus ir žiūrėti į ateitį, ar tikrai galiu taip dažnai kovoti, nes pasirengimui atiduodu labai daug“.

Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

Sulaukęs klausimo, ar dabar jaučia, kad tikrai buvo verta sugrįžti, D.Danyla susimąstė: „Priklauso, kaip ir iš kurios pusės pažiūrėsi“.

„Iš sportinės pusės, manau, po sugrįžimo jau su pirma kova supratau, kad dar galiu, o dar labiau tikiu, kadangi turiu labai stiprią komandą, – teigė kovotojas. – Iš kitos pusės, ties 31-ais metais jau sunkiau yra aukotis dėl aistros ir ambicijų... Nes supranti, jog esi ne vienas, šeima irgi gyvena pasiruošimu, kuris yra labai sunkus ir atsakingas. Tai nėra paprasta, visi mato tik galutinį rezultatus, nokautus per 22 sekundes“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų