„Blade Fights“ akistatos: Ž.Ramaška, D.Danyla ir M.Veržbickas stojo akis į akį prieš savo varžovus

2023.02.03 12:56
Carlosas Eduardo De Oliveira ir Žygimantas Ramaška | „Stop“ kadras

Carlosas Eduardo De Oliveira ir Žygimantas Ramaška | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks pirmasis „Blade Fights“ organizacijos turnyras, kuriame sirgaliai išvys tris lietuvius – Žygimantą Ramašką, Deividą Danylą ir Mindaugą Veržbicką.

MMA „Grand Prix“ turnyre svorio kategorijoje iki 66 kg Ž.Ramaška susikaus su 36-erių metų brazilu Carlosu Eduardo De Oliveira (14-4-1), o kitame pusfinalyje – lenkas Sebastianas Romanowski susitiks su brazilu Gustavo Riosu Eraku.

„Kovojant namuose jaučiu spaudimą, bet esu labai sujaudintas ir labai laukiu šios dienos. Bus daug savų žmonių, kurie mane palaikys“, – sakė Ž.Ramaška. „Esu pasiruošęs 100 procentų. Pasiruošimas buvo įprastas – aukščiausiu tempu. Pamėginsiu parodyti viską, ką galiu geriausio. Sirgaliams stengsiuosi parodyti savo geriausią pusę“.

„Super“ kovoje D.Danyla pagal Muay-Thai taisykles svorio kategorijoje iki 66 kg susitiks su Didžiosios Britanijos/Kipro atstovu Panagiočiu Yusufu.

Panagiotis Yusufu ir Deividas Danyla | „Stop“ kadras

Panagiotis Yusufu ir Deividas Danyla | „Stop“ kadras

„Man kovoti namuose yra gerai, nes turiu daug palaikančių žmonių šalia. Labai džiaugiuosi, kad kovosiu pirmame „Blade Fight“ turnyre, esu pasiruošęs viskam. Varžovas bus geras ir pasiruošęs, o mes parodysime gerą kovą“, – kalbėjo D.Danyla. „Esu su P.Yusufu treniravęsis Tailande. Negaliu kalbėti apie pasiruošimą ir kovos planą, nes varžovas stovi šalia. Viskas vyksta pagal planą, analizavau varžovą, bet kova yra kova – visko gali nutikti. Esu pasiruošęs viskam, rytoj bus fejerverkų“.

M.Veržbickas pagal MMA taisykles susikaus su 40-mečiu ispanu Albneru Lloverasu (22-12-1), kuris savo sąskaitoje šiuo metu turi trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Albneras Lloverasas ir Mindaugas Veržbickas | „Stop“ kadras

Albneras Lloverasas ir Mindaugas Veržbickas | „Stop“ kadras

„Kitur kovoti yra lengviau, atsakomybė mažesnė. Čia bus daugiau savų žmonių, tačiau tikiuosi pademonstruoti gerą kovą“, – sakė M.Veržbickas. „Visoms kovoms pasiruošimas turi būti stiprus. Ši kova nėra išskirtinė, ruošiausi maksimaliai kaip visada“.

Pirmojo „Blade Fights“ organizacijos turnyro pradžia – šeštadienį 20.00 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų