G.Burnso atsakas J.Masvidaliui: „Jis tris raundus kentės taip, kad to turėtų užtekti“

2023.02.03 11:40
Gilbertas Burnsas | Instagram.com nuotr

Gilbertas Burnsas | Instagram.com nuotr

 Gilbertas Burnsas tikisi, kad „UFC 287“ turnyre vyksianti jo kova su Jorge Masvidaliu vyks penkis raundus, tačiau pripažįsta, kad šansų mažai.

Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai buvo paskelbta jų dvikova, G.Burnsas paprašė surengti 25 minučių trukmės kovą. Visgi J.Masvidalis greitai atmetė šią idėją ir teigė, kad jau pasirašė kovos sutartį bei nėra suinteresuotas penkių raundų kovai, nebent UFC jam sumokėtų „BMF pinigus“.

Nepaisant to, G.Burnsas vis dar laukia UFC atsakymo ir tikisi tokios galimybės.

„Žinoma, tai yra nusivylimas“, – „MMA Fighting“ sakė G.Burnsas. „Aš vis dar laukiu atsakymo iš UFC, aš neprašau daug, tik penkių raundų kovos. Jie skyrė penkis raundus Leonui Edwardsui ir Nate‘ui Diazui, tai darė ir kitais atvejais, kodėl gi to nepadarius ir dabar? Aš juos spaudžiu, bet mes vis dar laukiame.

Kai vienas vyrukas sako „ne“, labai sunku UFC pasakyti „taip“, todėl mes pamatysime. Norėčiau, kad tas BMF titulas būtų šioje kovoje, nes manau, kad sunaikinsiu tą vyruką“.

Ar vyks trijų, ar penkių raundų kova, G.burnsas vis tiek planuoja įspūdingą pasirodymą, tačiau jis norėtų papildomų dviejų raundų tam, kad būtų užtikrintas, jog pribaigs J.Masvidalį iki finalinės sirenos.

„Pagrindinis tikslas – sunaikinti tuos vyrukus ir tapti čempionu“, – sakė G.Burnsas. „Jeigu tai neįvyks, tai neįvyks. Per tris raundus aš priversiu jį kentėti taip, kad to turėtų pakakti, bet penki raundai garantuotų finišą. Jeigu kova vyks penkis raundus, aš jį pribaigsiu anksčiau laiko, bet jeigu jis nenorės penkių raundų, viskas bus gerai“.

Dar labiau nei penkių raundų kovos, G.Burnsas norėjo varžytis dėl „blogiausio močkrušio titulo“, kurį J.Masvidalis laimėjo 2019 m. nugalėjęs N.Diazą.

Nors daugybę varžovų norėjo atimti iš J.Masvidalio šį sugalvotą diržą, tačiau BMF titulas buvo ceremoninis ir UFC jo nepripažįsta.

G.Burnsas mano, kad jo kovų rekordas ir tai, kad jis priima visus jam mestus iššūkius – nepriklausomai nuo reitingo vietos – byloja apie jo paties BMF statusą.

„Tikri sirgaliai žino, kad nesistengiu savęs priskirti kitam lygiui nei visi kiti“, – sakė G.Burnsas. „Mes visi esame vienodi žmonės, tik aš kovoju su bet kuo. Manau, kad esu BMF divizione ir visame UFC. Aš kovoju su bet kuo.

Kovojau su Chamzatu Čimajevu, Neilu Magny. Kovojau su Stephenu Thompsonu... Man skambina ir klausia, ar noriu kovoti su 20-0 kovotoju, aš sakau taip. Ar aš noriu vykti į Daniją ir kovoti su Gunnaru Nelsonu? Taip, važiuoju. Manau, kad esu kur kas labiau BMF nei kiti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų