V.Kličko žinutė TOK prezidentui T.Bachui dėl rusų sugrąžinimo į olimpiadą: „Jie turi aukso medalį už vaikų trėmimą ir moterų prievartavimą“

2023.02.02 14:21
Vladimiras Kličko | „Stop“ kadras

Vladimiras Kličko | „Stop“ kadras

Prasidėjus svarstymams dėl rusų ir baltarusių dalyvavimo 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpinėse žaidynėse ir noro juos ten sugrąžinti, pasisakė buvęs sunkiasvorių bokso čempionas Vladimiras Kličko.

Vaizdo žinutę kreipdamasis į Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentą Thomasą Bachą, V.Kličko rusus pavadino „olimpiniais nusikaltimų prieš civilius čempionais“ bei kritikavo už tai, kad kai kuriems sportininkams gali būti suteikta galimybė varžytis olimpiadoje.

„Jie turi aukso medalį už vaikų trėmimą ir moterų prievartavimą“, – sakė V.Kličko. „Negalite dėti olimpinės emblemos ant šių nusikaltimų, nes būsite šio bjauraus karo bendrininkais. Nedarykite to. Priešingu atveju, išduosite olimpinę dvasią“.

TOK svarsto galimybę Rusijos ir Baltarusijos sportininkams, kurie viešai nepalaikė karo Ukrainoje, leisti varžytis po neutralia vėliava.

Pati TOK atsakė į V.Kličko komentarus sakydama, kad „griežtai atmeta šį ir kitus šmeižikiškus pareiškimus“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų