37 dienas per Atlantą plaukiantis A.Valujavičius: apie tai, kodėl pakeitė irklus ir kokio dalyko pasiėmė per daug (2)

2023.02.01 22:06
Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

 Irkline valtimi per Atlantą plaukiantis lietuvis Aurimas Valujavičius trečiadienį pasidalino nauju vaizdo įrašu bei papasakojo, kaip jam sekasi išbūti vienui vienam jau 37-ias dienas.

„Šiandien kur kas ramesnė dienelė, rami banga. Kadangi rami dienelė, tai vėdinu savo talpas, kad iškeliautų kuo daugiau drėgmės. Kadangi fainas oras, tai galvoju išsiplauti rūbus, nes visi balti ir mediniai. Tiek prisigėrę druskos, kad kelnės tiesiog medinės. Reikia praskalauti su gėlu vandeniu ir šampūnu, galbūt bus geriau.

Pasikeičiau irklus į atsarginius, dabar gal bus geriau. Jie yra stambesni, ilgesni ir pats „šaukštas“ yra didesnis. Kadangi šiandien ramus oras, tai didelio greičio nėra – vidutinis greitis apie 2,4 – 2,5 km/h. Judu į vakarus ir šiandien bus užbaigta 37-oji diena.

Vandens gėlinimo sistema veikia gerai, per maždaug 10 minučių išgėlina 5 litrus vandens. Kas antrą dieną po truputį pasigėlinu, kad sistemoje neužsiliktų bakterija.

Truputį „padegiau“, nors saulės kremo beveik ir nenaudojau. Nežinau, kodėl pasiėmiau jo tiek daug. Aišku, dar artėja karštieji orai, nes vakare dar su striuke sėdžiu, o dieną jau pavyksta išsirengti“, – pasakojo A.Valujavičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų