FutbolasLT_S02E22: Geriausiųjų šventė, Venslovaitienės premija ir sugrįžtantis Jankauskas

2023.02.01 17:14
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Paskutinį sausio antradienį paskyrę Lietuvos futbolo apdovanojimų šventei, pirmą vasario trečiadienį studijoje susitikę „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai Aurimas Budraitis, Evaldas Gelumbauskas ir Karolis Tretjakas konstatavo, kad šį kartą geriausiųjų rinkimuose, iš esmės, triumfavo patys geriausi. Tiesa, klausimų dėl vienos ar kitos nominacijos nugalėtojų kilo, bet esmės jie nepakeitė. Ir net „PadkaSto“ triumfas geriausių Lietuvos futbolo turinio kūrėjų kategorijoje nenustebino, nes dar prieš kelias savaites „FutbolasLT“ tinklalaidės žiūrovai absoliučia balsų daugumą buvo paskyrę pergalę būtent šiam kolektyvui.

Ta proga gyvam komentarui į negyvą eterį buvo iškviestas „PadkaSto“ atstovas Lukas Gintautas. Atsakęs į klausimus apie pergalės džiaugsmą, šampano purslus ir nugalėtojų statulėlę, Lukas papasakojo ir apie artimiausius „PadkaSto“ planus beigi sumanymus. Įdėmiai išklausę „FutbolasLT“ kūrėjai sutarė, kad sumanymai verti dėmesio ir palinkėjo sėkmės bei didelės laimės.

Atidavę pagarbą Lietuvos futbolo geriausiems A. Budraitis, E. Gelumbauskas ir K. Tretjakas su pasimėgavimu leidosi į A lygos sezonui besirengiančių futbolo klubų kontrolinių rungtynių aptarimą, o vyšnia ant tortos tapo tiesioginis Kaune vietos „Hegelmann“ ir Alytaus „Dainavos“ rungtynes stebėjusio Naglio Miknevičiaus pasijungimas.

Neliko be dėmesio ir Lietuvos vyrų nacionalinė rinktinė, o tiksliau – pirmadienį oficialiai jos vyriausiuoju treneriu paskirtas Edgaras Jankauskas. Argumentuotai sudėlioję taškus ir daugtaškius „FutbolasLT“ kūrėjai atsakė į žiūrovų klausimus ir efektingai finišavo su 2023 m. Lietuvos futbolo A lygos 1-ojo turo tvarkaraščio pristatymu!  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų