-

„Spar“ be traumuotos G.Labuckienės Eurolygoje įveikė M.Grigalauskytės klubą

2023.01.31 22:27
Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Antradienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) be traumuotos Giedrės Labuckienės svečiuose 74:56 (21:12, 17:17, 20:15, 16:12) nugalėjo Monikos Grigalauskytės atstovaujamą „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) ekipą.

„Spar“ šiose rungtynėse buvo priekyje nuo pirmos iki paskutinės minutės ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (21:10). Per visą likusį rungtynių laiką šeimininkės nepajėgė priartėti arčiau nei iki 8 taškų ir „Spar“ be didesnių problemų įtvirtino pergalę.

Rungtynių vaizdo įrašas:

M.Grigalauskytė žaidė 21 min. 8 sek., pelnė 8 taškus (3/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, 2 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 11 naudingumo balų. Lietuvė komandoje buvo trečia pagal rezultatyvumą.

Pirmajame rate „DVTK Hun-Therm“ svečiuose įveikė „Spar“ 6 taškų skirtumu – 64:58.

„Spar“ (7-5) po labai svarbios pergalės pakilo į 4-ą vietą turnyrinėje lentelėje. Būtent 4 geriausios grupės komandos pateks į ketvirtfinalį. „DVTK Hun-Therm“ (6-6) situacija kiek komplikavosi – ekipa nukrito į 6-ą poziciją.