Sniego griūtis nusinešė 31-erių pasaulio akrobatinio slidinėjimo čempiono gyvybę

2023.01.31 18:38
Kyle‘as Smaine‘as | Scanpix nuotr.

Kyle‘as Smaine‘as | Scanpix nuotr.

 Japonijoje tragiškai žuvo tituluotas JAV sportininkas Kyle‘as Smaine‘as. Apie tai pranešė vyrą praradusi Jenna Dramise.

„Brangus vyre, reiškęs man visą pasaulį, mes oficialiai susituokėme 2022 m. lapkričio 18 d. ir apie tai žinojo tik nedaugelis. Esu dėkinga už tai, kad galėjau su tavimi susituokti ir kad turėjau tave savo gyvenime.

Tu mylėjai slidinėjimą labiau, nei bet kas kitas, ką esu sutikusi. Netikėtai susitikome 2010 m. vaikščiodami Naujojoje Zelandijoje. Kas galėjo pagalvoti, kad praėjus 13 metų nuo to susitikimo, mes susituoksime? Su tavimi praleidau geriausius savo gyvenimo metus.

Žinau, kad Japonijoje mėgavaisi geriausiais gyvenimo nusileidimais ir aš niekada negalėjau kaltinti tavęs už tai, kad darei tą, ką mėgai. Negaliu sulaukti progos vėl tave pamatyti. Tikiuosi, kad šią naktį sapnuose susitiksiu su tavimi ir mes vėl paslidinėsime arba pasivažinėsime dviračiu.

Su meile, tavo žmona“, - rašė J.Dramise.

Teigiama, kad 31-erių K.Smaine‘as žuvo patekęs į sniego griūtį Japonijoje. Tai patvirtino fotografas Grantas Grandersonas. Jis irgi buvo išvykęs į Japoniją, tačiau į paskutinį paslidinėjimą su K.Smaine‘u nevyko.

Anot „Mountain Gazette“, kartu su K.Smaine‘u į sniego griūtį pateko dar du slidininkai. Vienas iš jų mirė, o trečiasis – Adamas – per stebuklą liko gyvas.

K.Smaine‘as 2015 m. tapo pasaulio akrobatinio slidinėjimo čempionu pusvamzdžio rungtyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų