Trečią vietą WBO reitinge užimantis A.Rocha: „Stanionis kovos pradžioje bus konkurencingas, bet diržą pasiims Ortizas“

2023.01.31 15:44
Vergilas Ortizas jaunesnysis | Instagram.com nuotr

Vergilas Ortizas jaunesnysis | Instagram.com nuotr

 ESPN, remdamasis savo šaltiniais, neseniai pranešė, kad WBA reguliarusis pasaulio čempionas pusvidutinio svorio kategorijoje Eimantas Stanionis savo diržą prieš Vergilą Ortizą jaunesnįjį gins balandžio 29 d. Tiesa, oficialiai ši informacija dar nėra patvirtinta.

E.Stanionio ir V.Ortizo kovą dėl pasaulio čempiono diržo įdėmiai stebės šiek tiek žemiau reitinguoti kovotojai. Visi jie laukia savojo šanso mesti iššūkį čempionui. Vienas tokių – trečią vietą WBO reitinge užimantis amerikietis Alexis Rocha, kuris praėjusį savaitgalį nokautavo George‘ą Ashie.

„Kol kas mūsų keliai su Vergilu nesusikirto. Aš koviausi šeštadienį, o jis ruošiasi kautis dėl reguliariojo čempiono diržo. Apie kovą su Vergilu dar nesame diskutavę, bet tai gali būti neišvengiama. Jei tik pasitaikys tokia proga, tuomet tokį variantą aptarsime.

Kova su Stanioniu bus rimtas iššūkis Ortizui. Stanionis yra kietas varžovas, pasiryžęs kovoti tik dėl pergalės. Manau, kad Vergilas galiausiai laimės tą kovą, bet jam lengva nebus. Stanionis kovos pradžioje bus konkurencingas, tačiau aš galvoju, kad Ortizas spaudimą atlaikys, vėlesniuose raunduose pranoks varžovą ir pasiims diržą. Tokie vyrukai kaip mes ir ką tik laikinąjį IBF diržą laimėjęs Jaronas Ennisas yra šios svorio kategorijos ateitis“, - „Boxing Scene“ aiškino A.Rocha.

25-erių amerikietis bokso ringe turi 22 pergales (14 nokautais) ir 1 pralaimėjimą teisėjų sprendimu, patirtą 2020 m. kovoje dėl WBC tarptautinio diržo prieš Rashidi Ellisą.

Apie norą kautis su V.Ortizu kalba ir 26-erių ukrainietis Karenas Čuchadžijanas (21-2, 11 nokautai), kuris neseniai neturėjo didesnių vilčių prieš Jaroną Ennisą kovoje dėl laikinojo IBF čempiono diržo.

„Laukia daug sunkaus darbo treniruotėse, bandant ištaisyti klaidas. Tikiuosi, kad kitoje kovoje galėsiu ne tik gintis, bet ir parodyti savo puolimo arsenalą. Noriu parodyti žmonėms, kad sugebu kur kas daugiau. Man būtų didelė garbė, jei galėčiau susikauti su Ortizu. Jis stipriai smūgiuoja, nokautuoja visus sutiktus varžovus, todėl būtų įdomu išmėginti prieš jį jėgas“, - aiškino K.Čuchadžijanas.

Pats V.Ortizas šiuo metu negalvoja nei apie A.Rochą, nei apie K.Čuchadžijaną, nei apie tą patį J.Ennisą. Amerikietis pluša treniruotėse ir bando įgyti kuo geresnę formą prieš dvikovą su E.Stanioniu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų