„Riteriai“ susitvarkė su „Daugavpils“ ekipa

2023.01.29 10:59
Vilniaus „Riteriai“  | fkriteriai.lt nuotr.

Vilniaus „Riteriai“ | fkriteriai.lt nuotr.

Pasiruošimo 2023-ųjų metų sezonui antrose kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ 2:0 nugalėjo „Daugavpils“ ekipą. Tai buvo antroji vilniečių pergalė iš eilės. Po įvartį nugalėtojams pelnė Rokas Filipavičius ir Matas Ramanauskas.

Nors pačioje dvikovos pradžioje Tomas Dombrauskis buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką, tačiau tam, kad įgytų persvarą, „Riteriams“ prireikė gerokai daugiau laiko. Varžovai, savo ruožtu, per visą pirmąjį kėlinį neturėjo nė menkiausios galimybės pasižymėti.

Sužaidus pusę kėlinio, Ebuka Onah tiksliu perdavimu išvedė R.Filipavičių į priekį, o šis vienu lietimu užtikrintai nuginklavo varžovų vartininką. Po šio įvarčio „Riterių“ persvara tapo milžiniška.

Per likusią kėlinio dalį kelis gerus reidus atliko Colinas Odutayo (po vieno jų per plauką nepasižymėjo), užtikrintai savo krašte žaidė Milošas Spasičius, o gražiausią rungtynių įvartį pelnė M.Ramanauskas.

Likus aštuonioms minutėms iki kėlinio pabaigos, spausdami varžovus „Riteriai“ perėmė kamuolį ir M.Ramanauskas galingu smūgiu į devyniukę padvigubino skirtumą. Per likusią kėlinio dalį atrodė, kad aikštėje žaidžia tik viena komanda. Tiesa, be Ebukos Onah, kuris patyrė traumą.

Po pertraukos vilniečiai nemažino tempo, o „Daugavpils“ neturėjo jiems ką pasiūlyti. Panašiai kaip ir pirmose kontrolinėse rungtynėse su „Banga“, skirtumas galėjo stipriai išaugti, bet daugelis progų liko neišnaudotos. Arčiausiai trečiojo įvarčio buvo R.Filipavičius, kuris pasižymėti galėjo bent du kartus.

Įpusėjus antrajam kėliniui aikštėje pasirodė šią savaitę į Lietuvą atvykęs ir su komanda sutartį pasirašęs Stefanas Filipovičius. Jis po truputį bus įtraukiamas į „Riterių“ žaidimą.

Per likusį laiką įvarčių įmušta nebuvo.

„Riterių“ starto sudėtis: A.Vitkauskas, V.Paulauskas, V.Borovskij, N.Stankevičius, M.Spasičius, M.Ramanauskas, T.Dombrauskis, M.Šmatlakas, R.Filipavičius, C.Odutayo, E.Onah.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų