J.Paulo ir T.Fury akistata perėjo į fizinius veiksmus VIDEO

2023.01.29 08:45
Jake'as Paulas ir Tommy Fury | „Stop“ kadras

Jake'as Paulas ir Tommy Fury | „Stop“ kadras

  Jau kelis kartus organizuota 26-erių amerikiečio Jake‘o Paulo (6-0, 4 nokautai) ir 23-ejų metų britas Tommy Fury (8-0, 4 nokautai) dvikova pagaliau turėtų įvykti vasario 26-ą dieną Saudo Arabijoje.

Prieš būsimą kovą J.Paulas ir T.Fury pirmą kartą susitiko Anglijoje, kuomet vyko Arturo Beterbijevo ir Anthony Yarde‘o kova. Akistata įvyko ringo centre, tačiau joje prireikė ir apsaugos darbuotojų įsikišimo.

J.Paulas ir T.Fury surėmė kaktas, tačiau tada J.Paulas padėjo savo pirštą ant varžovo žando ir greitai buvo išskirti.

Visą jų akistatą lydėjo ir „purvinos kalbos“, o šalia ringo šūkavo ir Tommy Fury pusbrolis, WBC sunkiasvorių čempionas Tysonas Fury.

„Tai jau tęsiasi per ilgai“, – sakė T.Fury. „Jis daugiau niekada nebekovos. Man ne 50 ar 50 metų, aš nesu MMA vyrukas. Aš tai dariau visą savo gyvenimą ir prisiekiu Dievui, kad vasario 26-ą tau bus galas“.

„Jis kovojo su taksistais, neturi kieto smakro ir jis yra pokštas“, – atsakė J.Paulas. „Aš baigsiu su tavimi vasario 26-ą ir tu tai jau žinai. Tu pratrūksti nuo spaudimo ir nesi sukurtas šiai akimirkai. Esi apsimetėlis ir turi netikrą pasitikėjimą savimi. Tu net taksisto nesugebėjai nokautuoti“.

„Kai man buvo 14 metų, mėgėjų varžybose mušdavau stipresnius už tave“, – toliau tęsė T.Fury. „Tu tuo metu šėlai „Disney“ kanale. Neateik čia apsimetinėdamas tuo, kas nesi“.

„Jį nokautuos „Disney“ žvaigždė“, – atsakė J.Paulas. „Paprasta ir aišku. Štai ir viskas, istorijos pabaiga. Pamatysi, brolau. Pamatysi, kas yra tikras profesionalus boksininkas. Tommy turi daug ką prarasto, kai aš jį nokautuosiu, jo šeima išsižadės. Atsiprašau, Tysonai, aš tave myliu, bet tavo broliui viskas baigta“.

J.Paulas paskutinį kartą kovėsi 2022 m. spalį, kai vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo buvusį UFC čempioną Andersoną Silvą, tuo tarpu T.Fury kovojo 2022 m. balandį, kai taškais nugalėjo lenką Danielį Bocianskį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų