Sudėtį papildžiusi „Sūduva“ nugalėjo „Wigry“ žaidėjus (2)

2023.01.28 16:24
Rungtynių akimirka | fksuduva.lt nuotr.

Rungtynių akimirka | fksuduva.lt nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį „Hikvision“ arenos manieže per kontrolines rungtynes nugalėjo Suvalkų „Wigry“ komandą 1:0 (1:0).

Rungtynes Marijampolės ekipoje pradėjo Giedrius Zenkevičius, Diogo Coelho, Simas Venckevičius, Augustas Dubickas, Žygimantas Baltrūnas, Ernestas Burdzilauskas, Oleksijus Zbunas, Maksymas Pyrohovas, Aivaras Emsis ir du peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Po pirmojo kėlinio į aikštę žengė Tautvydas Burdzilauskas ir Jevgenas Protasovas, o 60 min. – Linas Zingertas, Karolis Skamarakas, Ignas Skamarakas, Dominykas Pudžemys, Deivydas Zubavičius, Adomas Norgėla, Tomas Gumbelevičius ir Kasparas Teresius.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas jau 2 min., kai po varžovų baudos aikštelėje kilusios sumaišties kamuolį į vartus pasiuntė vienas iš peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų.

Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais „Hikvision“ arenos manieže vasario 4 d. 19 val. su „Garliava“.

Šiuo metu sutartis su „Sūduva“ 2023 metų sezonui turi Vilius Stebrys, G.Zenkevičius, D.Coelho, A.Dubickas, Ž.Baltrūnas, E.Burdzilauskas, T.Burdzilauskas, O.Zbunas, M.Pyrohovas, A.Emsis, L.Zingertas bei Levanas Mačarašvilis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų