12,7 mln. JAV dolerių praradęs U.Boltas atleido vadybininką ir prabilo apie savo finansinę situaciją

2023.01.28 12:36
Usainas Boltas | „Stop“ kadras

Usainas Boltas | „Stop“ kadras

 Jamaikos finansinių paslaugų komisija (FSC) sausio viduryje paskelbė pradėjusi tyrimą dėl įtartinos „Stocks and Securities Limited“ (SSL) veiklos. Manoma, kad ši investicinė bendrovė galėjo pavogti savo klientų milijonus. Tarp nukentėjusiųjų pateko ir greičiausias visų laikų žmogus Usainas Boltas.

U.Boltui atstovaujantis teisininkas Lintonas Gordonas penktadienį CNN paskelbė, kad jamaikiečio investicinėje sąskaitoje buvo 12,8 mln. JAV dolerių, tačiau po įtariamo nusikaltimo joje beliko 12 tūkst. JAV dolerių.

Įtarimai krenta ant buvusios SSL ryšių su klientais vadybininkės Jean Ann Panton. Praėjusią savaitę jos namuose buvo atlikta krata. Įtariama, kad moteris „siurbė“ pinigus net iš 40-ies klientų.

Buvęs SSL vadovas Zachary Herdingas pareiškė nežinojęs, kad tarp jo kompanijos klientų yra U.Boltas. Šaltiniai iš U.Bolto komandos tokias kalbas tik patvirtina. Teigiama, kad visi U.Bolto reikalai buvo tvarkomi tik per įtariamąją J.A.Panton.

Šią savaitę veiksmų ėmėsi ir pats U.Boltas. Jis pareiškė atleidęs vadybininką, tvarkiusį jo finansus. Anot legendinio sprinterio, išsiskyrimas nebuvo malonus.

Pernai jamaikiečio turimas turtas buvo įvertintas 90 mln. dolerių, tad dėl 12,7 mln. JAV dolerių nuostolio U.Boltas tikrai nebankrutuos.

„Aš tikrai nebankrutuoju, tačiau šitas įvykis nuotaiką stipriai sugadino. Pinigai toje sąskaitoje buvo skirti mano ateičiai. Visi žino, kad auginu 3 vaikus, taip pat rūpinuosi tėvais ir noriu gyventi patogiai“, - sakė U.Boltas.

Jamaikiečio advokatai kreipėsi į SSL ir pareikalavo sugrąžinti pavogtus pinigus. Kitu atveju U.Bolto teisininkai pažadėjo iškelti ieškinį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų