J.Kavanagh yra užtikrintas, kad C.McGregoras sugrįš 2023 m.: „Dabar vyksta įdomios derybos“ (2)

2023.01.24 08:48
Johnas Kavanagh | „Stop“ kadras

Johnas Kavanagh | „Stop“ kadras

 Viena didžiausių 2023 m. MMA intrigų – ar buvęs dviejų svorio kategorijų UFC čempionas Conoras McGregoras sugrįš į narvą.

Paskutinėje savo kovoje prieš Dustiną Poirier, C.McGregoras patyrė kojos lūžį ir ilgam iškrito iš rikiuotės. Nors dabar airis yra sveikas, tačiau norint sugrįžti, jam reikia bent šešis mėnesius atlikti dopingo testus.

Ilgametis C.McGregoro treneris Johnas Kavanagh yra užtikrintas – C.McGregoras kovos iki šių metų pabaigos.

„Būčiau pasiruošęs dėl to užstatyti savo namus“, – „The MMA Hour“ laidoje sakė J.Kavanagh. „Kaip tik su juo vakar ar užvakar kalbėjausi, o vėliau į miestą buvo atvykęs jo vadybininkas Audie Attaras.

Dabar vyksta įdomios derybos. Absoliučiai nieko negaliu pasakyti, bet esu labai, labai įsitikinęs, kad Conoras šiemet vėl bus narve“.

Nuo tada, kai 2017 m. C.McGregoras žengė į bokso ringą ir kovėsi prieš Floydą Mayweatherį, jis išgyveno gana audringus metus.

Per tą laiką dabar jau 34-erių metų kovotojas iškovojo vos 1 pergalę ir patyrė 3 pralaimėjimus bei turėjo ilgesnes nei vienerių metų pertraukas.

C.McGregoras pastaruosius du pralaimėjimus patyrė prieš D.Poirier, o antroji kova baigėsi po to, kai pirmojo raundo pabaigoje jam lūžo koja.

Nepaisant tokios serijos, daugybę UFC kovotojų norėtų su juo susikauti ir pasisiūlė būti jo sugrįžimo kovos varžovu. Visgi J.Kavanagh sako, kad yra vienas svarbus reikalavimas ,kuris susijęs su kita C.McGregoro kova.

„Manęs to dažnai klausia. Man svarbu, kad kai kalbamės su Conoru ir jis pasako kelis vardus, aš matau tą vardą, kuris ypatingai paryškina jo akis, pagreitina jo žingsniavimą kambaryje, o jis man parodo, ką ketina ir ko nesiruošia daryti. Man svarbiausia, kad tai būtų vardas, kuris jį sujaudintų.

Conorui reikia rasti vardą, kuris jį labai motyvuotų ir priverstų eiti prakaituoti į sporto salę. Ar dar porą milijonų galėtų jį motyvuoti? Nemanau. Jis turi porą čempionų diržų. Tai viskas? Nemanau. Manau, kad tai bus konkretus varžovus ir jie su juo derėsis“.

J.Kavanagh sako, kad jo nuomone, tikrai yra varžovų, kurie būtų prasmingi C.McGregoro sugrįžimui, tačiau dedant parašą ant sutarties, svarbiausia bus airio požiūris į varžovą.

„Akivaizdu, kad turime didįjį Nate‘ą Diazą“, – sakė J.Kavanagh. „Justinas Gaethje būtų įdomus. Kovoti su D.Poirier šiame etape būtų tiesiog keista. Michaelas Chandleris yra puikus kovotojas, puikus sportininkas. Jie visi yra puikūs ir visi įneštų kažką kitokio.

Ieškočiau vardo, kuris išjudintų Conorą, priverstų jį pakilti nuo kėdės, išjudintų ir sujaudintų. Su kai kuriais vardais, kuriuos girdėjau minint, jis tikrai labai norėtų kovoti. Jeigu neišgirsiu tokio jo susidomėjimo, būsiu sunerimęs, kad tai nepadės jam išgyventi 12 savaičių labai sunkioje aplinkoje. Kai bus vardas, kuris jį jaudins, tada treniruotis bus smagu ir lengva“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų