H.Kane'o pelnytas įvartis padovanojo „Tottenham“ pergalę prieš „Fulham“ VIDEO

2023.01.24 00:17

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 įveikė „Fulham“ futbolininkus.

Bobby Reidas 10-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Aleksandaras Mitrovičius 25-ąją minute atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Harry Kane’as per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Willianas 48-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

H.Kane‘as 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Berndas Leno sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Manoras Solomonas 89-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas Hugo Llorisas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tre 02-08 Manchester United 22 : 00 Leeds United
Šeš 02-11 West Ham United 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-11 Leicester City 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 02-11 Southampton 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-11 Fulham 17 : 00 Nottingham Forest
Šeš 02-11 Arsenal 17 : 00 Brentford
Šeš 02-11 Crystal Palace 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-11 AFC Bournemouth 19 : 30 Newcastle United