Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. Vakar 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Šiandien, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
Rytoj, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-

Sirgaliaus skanduotė apie skiepus išmušė N.Djokovičių iš vėžių – serbas padarė dvi dvigubas klaidas iš eilės

2023-01-23 21:19
Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Melburne (Australija) pirmadienį tęsėsi pirmojo šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro – „Australian Open“ – pagrindinio etapo kovos.

Lengvą pergalę aštuntfinalyje pasiekė serbas Novakas Djokovičius (ATP-5). Pagrindinis turnyro favoritas per 2 valandas 7 minutes 6:2, 6:1, 6:2 eliminavo australą Alexą de Minaurą (ATP-24). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

N.Djokovičius dominavo praktiškai visą mačą ir demonstravo geriausią žaidimą per pastarąją savaitę. Tiesa, viename iš epizodų jį kiek iš vėžių išmušė sirgaliaus skanduotė.

Trečiajame sete serbas pirmavo 3:0 ir stojo atlikti savo padavimų. Vienas iš žiūrovų tada ėmė rėkti „No vax, Novak!“. Toks žodžių žaismas apie nuo covid-19 nesiskiepijantį serbą išmušė N.Djokovičių iš vėžių, mat sirgalius ėmė rėkti tuo metu, kai serbas jau mušinėjo kamuoliuką ir ruošėsi jį paduoti. N.Djokovičius padarė dvi dvigubas klaidas iš eilės ir atsiliko 15:30. Visgi, vėliau serbui pavyko susikoncentruoti į žaidimą – jis išprovokavo dvi varžovo klaidas, sykį A.de Minauras padarė ir neišprovokuotą klaidą bei nepajėgė susikurti „break pointo“.

N.Djokovičius šį kartą dėl sirgaliaus elgesio bokštelio teisėjui nesiskundė, nors antrajame rate toks kantrus nebuvo – tada jis pareikalavo išvesti jam trukdžiusį girtą faną iš tribūnų. Tąkart apsauga po kelių minučių liepė pasišalinti net keturiems vyriškiams.

„Aš nesuprantu, kodėl žaidėjai yra pastatomi į tokią situaciją, kad patys turi inicijuoti veiksmus? Jei visa tai trunka 2 valandas, kodėl niekas nesiima veiksmų? Juk tai nebuvo 10 minučių trukęs trukdymas. Jei kažkas man kažką pasako, aš galiu tai toleruoti kokius 5-6 kartus, bet viskam yra ribos ir šiandien ta riba buvo peržengta“, - praėjusią savaitę sakė serbas.

Bendras šių metų „Australian Open“ prizų fondas yra rekordinis – net 76,5 mln. Australijos dolerių (49,46 mln. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų