E.Kareckaitė po 5 raundų mūšio Paryžiuje iškovojo „Hexagone MMA“ čempionės diržą (3)

2023.01.23 00:57
Ernestos Kareckaitės triumfas | „Stop“ kadras

Ernestos Kareckaitės triumfas | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) didžiausią karjeros pergalę mišriuose kovos menuose pasiekė lietuvė Ernesta Kareckaitė (4-0-1).

„Hexagone MMA 6“ turnyro pagrindinėje kovoje E.Kareckaitė po 5 raundų teisėjų sprendimu nugalėjo 39-erių prancūzę Laetitią Blot (4-1-1), kuriai tai buvo pirmas karjeros MMA pralaimėjimas. E.Kareckaitė tuo pačiu iš varžovės atėmė „Hexagone MMA“ svorio kategorijos iki 56,7 kg čempionės diržą.

Ši kova ne veltui buvo anonsuota kaip smūgiuotojos ir imtynininkės akistata. E.Kareckaitė nuo pat kovos pradžios turėjo pranašumą stovėsenoje, o L.Blot vis ieškojo parvertimų ir pirmuose raunduose parteryje aktyviai ieškojo skausmingų veiksmų, tačiau didesnės žalos lietuvei nepadarė.

Trečiajame raunde puikiai kojomis dirbusi E.Kareckaitė buvo aiškiai pranašesnė už varžovę. Lietuvės smūgiai buvo daug stipresni ir tikslesni, o L.Blot dažniausiai smūgiuodavo į orą. Prancūzė buvo trumpam prirėmusi lietuvę prie tinklo, bet E.Kareckaitė iš ten greitai ištrūko. Raundo viduryje E.Kareckaitė kilo problemų su apranga, todėl kova buvo sustabdyta beveik minutei. Visgi, tai lietuvės iš vėžių neišmušė. Likusią raundo pusę ji toliau buvo pranašesnė už varžovę, o paskutinėmis sekundėmis pabandė nustebinti L.Blot – lietuvė prirėmė varžovę prie tinklo ir vos jos nepargriovė.

Trečiasis raundas:

Ketvirtajame raunde L.Blot anksti pavyko parversti lietuvę. Prancūzė parteryje iš viršaus išbuvo apie 3 minutes, bet ir vėl didesnės žalos E.Kareckaitei nepadarė. L.Blot vis keitė pozicijas, bet nei skausmingo veiksmo, nei rimtesnių smūgių neatliko.

Ketvirtasis raundas:

Paskutiniame raunde E.Kareckaitė toliau puikiai kovojo stovėsenoje, naudojosi ilgesnėmis rankomis ir iš distancijos dažnai pataikydavo į varžovę. L.Blot likus porai minučių nusprendė pereiti į klinčą. Ji ilgai mėgino parversti lietuvę ir vos to nepadarė likus 30 sek., bet E.Kareckaitė sugriebė tinklą. Lietuvė dėl to buvo perspėta teisėjo. L.Blot pargriovė lietuvę likus maždaug 10 sek., bet po 5 sek. E.Kareckaitė jau stovėjo ant kojų.

Penktasis raundas:

Pasibaigus kovai, abi sportininkės iškėlė rankas į viršų ir taip jas laikė ne vieną minutę, tikėdamos savo pergale. Visgi, teisėjų sprendimas buvo aiškus – čempionės diržu apsijuosė lietuvė!

„Noriu padėkoti visiems, kurie mane palaiko. Ačiū ir Prancūzijai, iš vietinių čia sulaukiau labai didelio palaikymo. Noriu pasakyti, kad svajonės išties pildosi, jei sunkiai dirbi dėl jų. Ačiū treneriui, kuris niekada neprarado tikėjimo manimi. Ačiū komandai, kuri visada šalia manęs. Ačiū už suteiktą galimybę kovoti dėl diržo ir ačiū tau, Laetitia, už tai, kad galėjau dalintis narvu su tavimi. Esu labai laiminga. Ačiū visiems“, - su ašaromis akyse kalbėjo E.Kareckaitė.

Čempionės paskelbimas ir interviu:

Naujajai čempionei baigiant interviu, narve Lietuvos vėliavą išskleidė E.Kareckaitės treneris Ignas Barysas. Netrukus jis trispalve apjuosė savo auklėtinę.

Šios kovotojos jau buvo susitikusios 2021 m. spalį „Hexagone MMA 2“ turnyre. Tąkart kova baigėsi lygiosiomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų