0
05-24, 22:00
0
0

D.Bogdziulis Norvegijoje prisidėjo prie pergalingo įvarčio, E.Noreika Austrijoje sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

2023.01.22 22:52
Dominykas Bogdziulis („Gjovik Hockey“ nuotr.) | „Facebook“ nuotr.

Sekmadienį elitinėje Slovakijos ledo ritulio lygoje („Extraliga“) „HK Grotto Spišska Nova Ves“ su Nerijumi Ališausku namuose 2:3 pralaimėjo prieš Košicės „HC Košice“. Antrajame penkete žaidęs lietuvis ant ledo praleido 19 min. 10 sek. ir kartą smūgiavo į vartus.

„HK Grotto Spišska Nova Ves“ (61 tšk.) išlaikė 4-ą poziciją tarp 12 ekipų.

Lenkijos aukščiausioje lygoje Marko Kaleinikovo atstovaujama „JKH GKS Jastrzebie“ ekipa savo arenoje po baudinių serijos 3:4 pralaimėjo prieš Torunės „KH Energa“. Antrajame penkete žaidęs lietuvis nepasižymėjo.

„JKH GKS Jastrzebie“ (60 tšk.) rikiuojasi 5-oje vietoje tarp 9 komandų.

Alpių ledo ritulio lygos silpnesnių komandų grupėje Linco „Steel Wings“ (Austrija) su Eimantu Noreika namuose po pratęsimo 2:3 nusileido „Fassa Falcons“ (Italija) klubui. Pirmajame penkete žaidęs lietuvis įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Steel Wings“ (1 tšk.) A grupėje nepakilo iš paskutinės – 5-os – pozicijos.

Antroje pagal pajėgumą Norvegijos lygoje Dominyko Bogdziulio atstovaujama „Nidaros“ komanda varžovų arenoje po pratęsimo 2:1 palaužė Haldeno „Comet“ pasipriešinimą. Trečiajame penkete žaidęs lietuvis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo įvarčio pratęsime. Ant ledo D.Bogdziulis praleido 12 min. 46 sek.

Be Lauryno Lubio žaidusi Oslo „Hasle/Loren“ namie 1:7 neturėjo vilčių prieš „Narvik“. Šeštadienį su L.Lubiu vartuose „Hasle/Loren“ sensacingai patiesė „Narvik“ – 4:3.

„Nidaros“ (64 tšk.) lyderiauja lygoje, o „Hasle/Loren“ (8 tšk.) nepakils iš paskutinės – 8-os – vietos ir kovos dėl išlikimo.

Vokietijos trečioje lygoje („Oberliga“) Erfurto „TecArt Black Dragons“ su Arnoldu Bosu namuose 1:5 pralaimėjo stipriausiai Nyderlandų komandai – Tilburgo „Trappers“. Lietuvis žaidė pirmajame penkete, atliko rezultatyvų perdavimą ir 9 kartus smūgiavo į vartus. A.Bosas šiame sezone pirmauja komandoje pagal įmuštus įvarčius (26).

„TecArt Black Dragons“ (48 tšk.) Šiaurės konferencijoje tarp 15 komandų – 10-a.

Aukščiausios Suomijos jaunimo (iki 20 metų) lygos silpnesnių komandų grupėje du lietuvius savo gretose turinti Vasos „Sport“ ekipa savo po baudinių serijos 2:3 nusileido „Jukurit“ ledo ritulininkams. Arturas Seniutas žaidė 15 min. 1 sek. ir kartą smūgiavo į vartus, Marijus Dumčius per 12 min. 13 sek. spėjo atlikti 6 smūgius.

„Sport“ (21 tšk.) tarp 12 ekipų rikiuojasi 5-i.