„Kauno Žalgiris“ atsisveikino su vienu brazilu, bet pasikvietė dar du

2023.01.22 17:40
Kairo | zalgiris.lt nuotr.

Kairo | zalgiris.lt nuotr.

Įsibėgėjant antrajai sezono pusei „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandą papildė dar du naujokai. Lietuvos čempionų komandos gretose žais brazilai Kairo Soares ir Beleu.

22-jų metų Kairo rungtyniavo stipriausios Brazilijos lygos komandoje „Brasilia Futsal“, o likusią karjeros dalį praleido žemesnių lygų klubuose.

„Labai džiaugiuosi šiuo iššūkiu. Ateinu padėti komandai pasiekti užsibrėžtų sezono tikslų. Savo komandos draugams linkiu pergalingo sezono finišo“, – apie prisijungimą prie komandos kalbėjo naujasis „Kauno Žalgirio“ futsal žaidėjas Kairo.

Antrasis naujokas papildęs „Kauno Žalgirio“ komandos gretas, 31-erių brazilas Beleu, didžiąją karjeros dalį praleido gimtojoje Brazilijoje ir savo jėgas išbandė kaimyninės Latvijos pirmenybėse, tuometinėje „Nikars“ komandoje.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandos. Atėjau papildyti žaidėjų gretas sutelkęs savo dėmesį į komandos sezono tikslus. Taip pat, norėčiau padėkoti valdybai ir darbuotojams už pasitikėjimą“, – sakė komandos naujokas Beleu.

Nors „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda sulaukė naujokų pastiprinimo, tačiau komandai teko atsisveikinti ir su vienu iš ekipos žaidėjų. Likusioje sezono dalyje „Kauno Žalgirio“ komandoje neišvysime brazilo Ricardo Sobralio.

Nuo 2016-ųjų metų futbolininkas žaidė įvairiuose Europos salės futbolo klubuose, o 2022-aisiais prisijungė ir savo jėgas bei pagalbą skyrė „Kauno Žalgirio“ futsal ekipai. Per nepilną sezoną Ricardo su Lietuvos čempionų komanda sužaidė 10 rungtynių ir pelnė 10 įvarčių, tai pat vilkėjo komandos marškinėlius UEFA Futsal Čempionų lygoje.

24-erių žaidėjas jau paliko Kauną ir grįžta į savo gimtinę – ten karjerą jis tęs stipriausioje Brazilijos salės futbolo lygoje.

„Kauno Žalgiris“ dėkoja Ricardo už praleistą laiką vilkint žaliai baltus marškinėlius ir linki sėkmės tolimesniame karjeros kelyje.

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų