-
08-03, 22:00
-
-

E.Zubas sugrįžimą į Izraelį pažymėjo sausais vartais, F.Steponavičius pelnė įvartį RFS klube, G.Arlauskis žaidė Rumunijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2023.01.21 23:51
Emilijus Zubas | Organizatorių nuotr.

Į Izraelį sugrįžęs Emilijus Zubas iškart stojo į Tel Avivo „Hapoel“ vartus ir juos išlaikė sausus. E.Zubas atrėmė tris varžovų smūgius, o rungtynės tarp Tel Avivo „Hapoel“ ir Jeruzalės „Hapoel“ pasibaigė lygiosiomis 0:0.

Kitose Izraelio lygos rungtynėse įvartį praleido Džiugas Bartkus, o jo ginamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ išvykoje 0:1 pralaimėjo Haifos „Hapoel“ klubui. Dž.Bartkus šiose rungtynėse atrėmė vieną smūgį, o nuginkluotas lietuvis buvo jau per pridėtą rungtynių laiką.

Rumunijos pirmenybėse į vartus sugrįžo Giedrius Arlauskis, bet lietuviui nepavyko atremti vienintelio varžovų smūgiu į vartų plotą 35 minutę, o jo ginamas Krajovos „Universitatea“ klubas 0:1 nusileido „Botosani“ klubui. Lietuvis per pridėtą rungtynių laiką taip pat buvo įspėtas geltona kortele.

Tuo metu draugiškose rungtynėse savo pirmąjį įvartį, vilkint RFS marškinėlius, pelnė Faustas Steponavičius. Lietuvis žaidė antrajame kėlinyje bei pasižymėjo 75 minutę, įmušdamas antrą rungtynių įvartį.

RFS galiausiai 3:0 nugalėjo Estijos „Kalju“ žaidėjus. Tiesa, Karolis Uzėla šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

Kipro pirmenybių rungtynėse jau buvo registruotas lietuvis Fedoras Černychas, bet jis liko ant suolo, o jo naujoji komanda Limasolio AEL 2:0 nugalėjo „Karmiotissa“ žaidėjus.

Italijos „Serie C“ lygoje Edgaras Dubickas žaidė 73 minutes bei padėjo „Pordenone“ klubui namuose 2:1 nugalėti „Sangiuliano City“ klubą.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse ant suolo liko vartininkas Ovidijus Šiaulys, kurio ginamas Veronos „Virtus“ klubas 0:1 pralaimėjo „Novara“ klubui.

Italijos „Serie B“ lygoje ant suolo liko kitas vartininkas Titas Krapikas, o jo atstovaujamas „Ternana“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Reggina“ klubui.

Gvidas Gineitis liko ant suolo Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse, bet su „Torino“ ekipa galėjo džiaugtis pergale, nes „Torino“ išvykoje 1:0 palaužė „Fiorentina“ žaidėjus.