Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. Vakar 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

B.Crobbsas pareiškė, kad E.Stanionis yra idealiai V.Ortizui tinkantis varžovas, O.De La Hoya užsiminė apie kovos nukėlimą porai mėnesių (1)

2023.01.20 16:10
Oscaras De La Hoya | „Stop“ kadras

Oscaras De La Hoya | „Stop“ kadras

 Lietuvos bokso gerbėjai su nekantrumu laukia žinių apie tai, kada įvyks WBA reguliariojo pasaulio čempiono Eimanto Stanionio ir Vergilo Ortizo jaunesniojo kova pusvidutinio svorio kategorijoje.

Planuota, kad lietuvis ir amerikietis susikaus kovo 18 d., bet E.Stanioniui prireikė skubios apendicito operacijos. Lietuvis buvo užsiminęs, kad norėtų kautis jau balandį, tačiau tiksli kovos data lieka nežinoma iki šiol.

Šią kovą organizuos V.Ortizui atstovaujanti „Golden Boy Promotions“ agentūra. Jos vadovas Oscaras De La Hoya patvirtino, kad dabar vyksta derybos dėl naujos kovos datos.

„Ortizo varžovas negalėjo kovoti suplanuotą datą, todėl mes turėsime nukelti kovą porai mėnesių. Mūsų planas nepasikeitė – norime to paties varžovo Stanionio. Dabar diskutuojame apie įvairias datas. Kai Stanionis atsigaus ir bus geros sveikatos, tada galėsime surengti tą kovą. Aš neabejoju, kad Ortizas bus bokso superžvaigždė. Jei jis efektingai nugalės Stanionį, tuomet Ortizas bus vienas iš labiausiai čempionų prisibijomų varžovų“, - sakė bokso legenda.

Beje, pernai pats V.Ortizas dėl sveikatos problemų negalėjo susitikti su Michaelu McKinsonu ir ta kova buvo nukelta beveik 5 mėnesiams. Tąkart V.Ortizas buvo paguldytas į ligoninę dėl rabdomiolizės – skersaruožių skeleto raumenų ląstelių irimo. Per vėlai pradėjus gydymą, ši liga gali baigtis mirtimi.

V.Ortizo pergale kovoje prieš E.Stanionį neabejoja JAV kovotojas Blairas Cobbsas (16-1-1, 10 nokautų), kuris šiuo metu yra 8-as WBO reitinge.

„Stanionis yra kietas kovotojas, bet jis, kaip varžovas, idealiai tinka Ortizui. Stanionis nedaug judės po ringą ir Ortizas turės galimybių į jį pataikyti. Jo smūgiai labai galingi. Pats tai žinau, nes sparingavau su juo. Kaip jau sakiau, Stanionis irgi yra kietas kovotojas, tačiau stilistiškai šita kova yra parankesnė Ortizui. Aišku, kovos metu viskas gali pakrypti į bet kurią pusę, bet aš favoritu vadinčiau Ortizą“, - „Thaboxingvoice“ aiškino B.Cobbsas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų