Buvęs ilgametis UFC čempionas D.Johnsonas atsivėrė apie buvusį atlyginimą ir pasakė, kodėl atsisakė kovos su T.J. Dillashaw (2)

2023.01.20 10:16
Demetriousas Johnsonas. UFC čempionas, išlaikęs diržą net 2142 dienas | Scnapix nuotr.

Demetriousas Johnsonas. UFC čempionas, išlaikęs diržą net 2142 dienas | Scnapix nuotr.

 Buvęs UFC visų lengviausio svorio kategorijos (iki 125 svarų arba 57 kg) čempionas Demetriousas Johnsonas, dabar kovojantis ONE FC organizacijoje, atskleidė buvusį savo uždarbį, kuris šokiravo daugelį sirgalių.

D.Johnsonas prakalbo apie tai, kiek jam buvo mokama, kai jis buvo pretendentas į titulą bei UFC čempionas ir daugeliu atvejų tai buvo gerokai mažiau nei šešiaženklis skaičius.

„Kai 2011 m. kovojau su Dominicku Cruzu dėl lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61 kg) titulo, tuo metu turėjau kontraktą 14 tūkst. už pasirodymą ir 14 tūkst. už pergalę. Aš pralaimėjau D.Cruzui ir uždirbau 14 tūkst. JAV dolerių. Tada turėjau kovoti su Eddie Winelandu, bet tai neįvyko, todėl kovojau su Ianu McCallu Australijoje. Vis dar turėjau tą pačią sutartį. Kai antrą kartą kovojau su juo, gavau naują kontraktą ir tada uždirbau 20 tūkst. už pasirodymą ir 20 tūkst. už pergalę.

Nugalėjau I.McCallą ir kovojau su Josephu Benavidezu bei vis dar turėjau tą patį kontraktą. Kai kovojau su Johnu Dodsonu, uždirbau po 23 tūkst. (pasirodymas ir pergalė), o kai kovojau su Johnu Moraga, buvo numatyta po 26 tūkst. Kai teko kautis su Josephu Benavidezu (atsakomoji kova), uždirbau 30 tūkst. už pasirodymą ir 30 tūkst. už pergalę“, – pasakojo D.Johnsonas.

Kovotojas atskleidė, kad jam prireikė trijų iš eilės titulo gynimų, kad jis gautų čempiono kontraktą su UFC, o tai paprastai reiškia pinigus už mokamas peržiūras. Visgi D.Johnsonas gavo didesnį atlyginimą, tačiau negavo įprastai numatyto procento už „pay-per-view“, kas būna numatyta daugelio čempionų sutartyse.

„Pagaliau, kaip čempionas, gavau naują sutartį ir tai buvo 125 tūkst. už pasirodymą ir 50 tūkst. už pergalę, tačiau negalėjau gauti pinigų už PPV. Tai yra tas dalykas, iš kurio čempionas gauna daugiausiai naudos. Jeigu patenki į turnyrą su Conoru McGregoru, o jis padaro 2,1 mln. pardavimų, tuomet tiesiog pasitelk suknistą matematiką – uždirbi krūvą pinigų. Niekada neturėjau tokios galimybės“, – sakė D.Johnsonas.

Baigiantis D.Johnsono karaliavimui svorio kategorijoje iki 125 svarų, UFC bandė surengti jo kovą su tuometiniu čempionu T.J. Dillashaw, tačiau būtent dėl mažo atlyginimo D.Johsnonas to atsisakė.

„Kai jie bandė mane įkalbėti kovoti su T.J. Dillashaw, pasakiau, kad sumokėtų man milijoną ir aš tai padarysiu. Tai super kova, uždirbkime super pinigus. Jie niekada to nenorėjo. Štai kodėl aš taip išėjau bei pasakiau: kada čempionas gali gauti tai, kas jam priklauso?

Aš ruošiausi septintam ar aštuntam titulo gynimui, o tada atsiranda CM PUnk, kuris uždirba 500 tūkst. JAV dolerių, nors tai yra jo antra kova UFC“, – sakė D.Johnsonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų