A.Valujavičius dalinasi naujais vaizdais iš kelionės per Atlantą: ieško būdų, kaip irkluoti greičiau

2023.01.18 21:43
Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

 Lietuvis Aurimas Valujavičius toliau sėkmingai tęsia savo kelionę irkline valtimi per Atlantą, o sausio 18-ą dieną jis jau buvo šalia Kanarų salų.

Trečiadienį A.Valujavičius pasidalino antruoju „youtube“ vaizdo įrašo iš savo kelionės.

„Labas vakaras iš valtelės. Ausų kimštukai tikrai padeda, nes tai yra kiekvienos nakties garsai. Dabar yra pusę vienuolikos, valgysiu vakarienę – karštą ryžių pudingą. Kraunuosi elektroniką kitai dienai – standartinis vakaras. Taip vyksta pas mane reikalai, šiandien truputį šoninis vėjukas ir auto pilotas kartais nenulaiko kurso bei pradeda pypsėti“.

A.Valujavičius vaizdo įraše sako, kad už keleto dienų praplauks Kanarų salas, nors trečiadienio vakarą jis jau buvo beveik praplaukęs Tenerifę.

„Pagaliau.. Užtruko, nes nėra mano toks įtemptas tempas. Nežinau kodėl, tikrai ne dėl technikos ar irklavimo valandų, nes ir tas, ir tas – pakankamai gerai. Gal valties svorio centras, gal daiktai ne taip išdėlioti, gal irklus reikia pakeisti į atsarginius, kurie yra didesni. Bandome išspausti greičio ir ieškome sprendimų, kaip būtų galima greičiau irkluoti“.

A.Valujavičiaus pozicija sausio 18-ą dieną 21:41 val. | „Stop“ kadras

A.Valujavičiaus pozicija sausio 18-ą dieną 21:41 val. | „Stop“ kadras

A.Valujavičius jau yra įveikęs apie 1500-2000 km, o jo vidutinis greitis – 2,7 km/h.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų