FutbolasLT_S02E20: tinklalaidės nuopuolis, Elivelto atsisveikinimas, portugalėjantis „Džiugas“ ir Bičiušas iš Kambodžos (1)

2023.01.17 20:46
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

20-oji antrojo „FutbolasLT“ sezono laida prasidėjo ne pačiomis maloniausiomis žiniomis: pernai geriausiais Lietuvos futbolo turinio kūrėjais išrinkta tinklalaidė šiais metais nepateko net į Top 3. Kas kaltas ir ką daryti – nevyniodamas į vatą jokių pozityvų klausė Evaldas Gelumbauskas? Kaltų neatsirado, o į antrą klausimo dalį atsakymus pateikę Aurimas Budraitis ir Naglis Miknevičius pareiškė, kad tai anaiptol ne tragedija ir net ne pasaulio pabaiga, tad galiausiai pasidžiaugusi kitų turinio kūrėjų sėkme „FutbolasLT“ kūrybinė grupė aptarė Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimų pirmojo etapo rezultatus ir konstatavo, kad, iš esmės, viskas logiška ir teisinga.

Žaidėjų perėjimų rubrikos ryškiausia naujiena tapo žinia apie „Panevėžio“ ekipos lyderio Elivelto sprendimą tęsti karjerą antroje pagal pajėgumą Graikijos lygoje rungtyniaujančioje komandoje. Tinklalaidės kūrėjai sutarė, kad 31-erių bazilas Lietuvos ir Panevėžio futbolo istorijoje paliko labai ryškų pėdsaką, tačiau taip pat konstatavo, kad šis sprendimas gali būti naudingas ne tik jam pačiam, bet ir „Panevėžio“ klubui.

Peržvelgę kitas žaidėjų perėjimų rinkos naujienas ir pasidalinę mintimis apie pirmąsias naujojo sezono klubų kontrolines rungtynes, „FutbolasLT“ susisiekė su Telšių „Džiugo“ komandos vadovu Martynu Armaliu. Atsakęs į klausimus, ar Telšiai taps „Mažąja Portugalija“, o „Džiugas“ – futbolininkų iš Portugalijos forpostu, M. Armalis papasakojo apie permainas sudėtyje ir komandos komplektaciją, o taip pat konstatato, kad praėjusių metų iššūkiai nežada lengvo gyvenimo Žemaitijos sostinės komandai ir 2023-iaisiais.

„Pokalbio“ rubrikoje „FutbolasLT“ tinklalaidės dalyviai nusikėlė į egzotiškąją Kambodžą, kur naujus karjeros iššūkius pasitinka buvęs „Kauno Žalgirio“ atletinio rengimo treneris Šarūnas Bičiušas. Vos savaitę su Pnompenio „Visakha Football Club“ ekipos žaidėjais dirbantis specialistas pasidalino pirmaisiais savo įspūdžiais apie Kambodžos futbolą ir futbolininkus, gyvenimiškas realijas ir ateities planus.

Pabaigoje patrupinę futbolo naujienų batoną „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai atsakė į gausiai užderėjusius žiūrovų klausimus ir pažadėjo padaryti viską, kad kitais metais geriausių Lietuvos futbolo turinio kūrėjų statulėlė grįžtų į savo vietą!  

0:00 Intro. Nuopuolis

10:26 Geriausiųjų rinkimai

41:05 Transferai

1:18:35 Šarūnas Bičiušas apie naują karjeros stotelę Kambodžoje

1:37:01 Kontrolinės rungtynės

1:39:44 M.Armalis apie būsimą „Džiugo“ sezoną

1:56:10 Futbolo trupiniai

2:04:38 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų