R.Mikalauskas: „Praėjusį sezoną „Banga“ buvo jauniausia lygos komanda, panašiai bus ir šiemet“

2023.01.16 11:19
Gargždų „Banga“ | fkbanga.lt nuotr.

Gargždų „Banga“ | fkbanga.lt nuotr.

Sausio 9 dieną į pirmąją treniruotę susirinkę Gargždų „Bangos“ futbolininkai pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Kaip ir daugelyje kitų komandų, pirmosios treniruotės įvadinės, todėl tikrąjį paveikslą pamatyti kol kas per anksti.

„Daugiau jaunimo šią savaitę treniruojasi, taip pat žaidėjai atvykę į peržiūrą. Nelabai turiu iš tikrųjų kuom jus nustebinti, patys dar nežinome ko tikėtis iš jų. Žaidėjų yra, tačiau jeigu praėjusį sezoną žaidėme su jauniausia lygoje komanda, tai galvojame panašiai bus ir šiemet“, - tinklalaidėje „FutbolasLT“ sakė „Bangos“ vadovas Rimantas Mikalauskas.

Pakalbėkime apie tai, su kuo atsisveikinsite arba jau atsisveikinote. Treneris Davidas Afonso lieka?

Taip, jis turi sutartį.

Ar galite pasakyti kas jau tikrai nelieka su komanda iš praėjusio sezono?

Be Ernesto Sočkūno nebus tikrai brazilo Mauricio Pinto, kuris vidurio gynėju žaidė. Jis jau, tikriausiai, pasirašys sutartį Vietname. O dėl kitų.. šiuo metu daugiau klaustukų negu aiškumo.

Šogo Yoshigava grįš į Gargždus?

Tikriausiai ne.

Pernai Gargžduose nebuvo gausybės legionierių. Ar jų bus daugiau šiais metais?

Kadangi tie A lygos daugiau ragavę lietuviai mums yra brangūs, jie nusėda kituose klubuose, tai mes žaidžiame daugiausia su savo jaunimu. O pozicijose kur mums trūksta vietinio žaidėjo arba jaunesnio lietuvio, kviečiamės legionierių. Dabar darome atranką ir į tas pozicijas turėsime legionierių. Kiek tiksliai jų bus? Manau, nebus daugiau negu buvo pernai.

Pernai „Banga“ kovojo dėl 8-9 vietų, finišavo 8 vietoje, išvengė pereinamųjų rungtynių. Kaip su ambicijomis, planais ir tikslais šiam sezonui?

Ambicijos ir planai laimėti kiekvienas rungtynes. Pagal savo finansines galimybes esame realistai. Dėl čempionų vardo labai didelis klaustukas ar mes kovosime, tad tikriausiai teks kovoti antroje lentelės pusėje. Bet žinau, kad ir trenerio ambicijos, ir klubo yra pakovoti kiekvienose rungtynėse. Kaip ir pernai kiekvienose rungtynėse iš kiekvienos komandos bandysime atimti taškus.

Koks planuojamas biudžetas? Kiek planuojate surinkti lyginant su pernai?

Galvoju, kad išlaikysime panašų biudžetą kaip pernai – tai yra apie 365 tūkstančius eurų.

Yra tekę ne kartą važiuoti iš Gargždų ir didelį įspūdį paliko tie plotai, kur „Banga“ planuoja darytis žolės aikštes. Kas tuo operuos ir kokią naudą iš to gaus klubas bei, galbūt, pats regionas?

Kas operuos, spręs Klaipėdos rajono savivaldybė. Idėja ir projektas buvo paruoštas mūsų, o sprendimą turėtų priimti savivadlybė jau artimiausiu metu. Tikimės, kad operuoti patikės mums, tai yra klubui. Ši stovykla reikalinga visai mūsų bendruomenei, nes tai yra vaikų treniruotėms, suaugusių treniruotėms, bendruomenės narių pažaidimui. Taip pat mes ketiname ten rengti futbolo stovyklas, priimti atvykusius stovyklauti žaidžiančius futbolą iš visos Lietuvos ir ne tik iš Lietuvos.

Ko tikitės, koks bus šis A lygos sezonas?

Minimalus tikslas yra neiškristi iš lygos, o optimistinis – užimti kuo aukštesnę vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų