I.Bražiūnas: „Finišas buvo toks, koks visas Dakaras. Išsitaškėm“

2023.01.15 18:43
Irmantas Bražiūnas ir Tomas Jančys | „Stop“ kadras

Irmantas Bražiūnas ir Tomas Jančys | „Stop“ kadras

 Sekmadienį paskutiniame – 14-ame – Dakaro ralio greičio ruože Tomas Jančys ir Irmantas Bražiūnas T4 motobagių įskaitoje finišavo 28-i.

Bendroje įskaitoje „Mediafon team“ ekipažas užėmė 18-ą vietą. Tai – vos vienas iš dviejų lietuviškų ekipažų, šiemet užbaigusių visus Dakaro greičio ruožus ir gavusių tuos medalius, kurie skiriami oficialiai Dakare finišavusiems sportininkams.

„Nepaleido mūsų nuotykiai net paskutinę dieną. Aš taip tikėjausi, kad su ta kiaura padanga atvažiuosime iki finišo, bet kelias buvo toks blogas, kad ją suplėšė į skutus. Tai teko dar keistis. Lyginant su praėjusių metų Dakaru, kai praktiškai neturėjome techninių problemų ir tik turėdavome keisti padangas, tai šitas Dakaras mums davė visą puokštę emocijų, bet mes finiše. Važiuojam medalio pasiimti!“, - džiaugėsi T.Jančys.

Komandos pilotui pritarė ir šturmanas I.Bražiūnas: „Pagaliau baigėm. Net finišas buvo toks, koks visas Dakaras – vis tiek reikėjo ratą keisti. Išsitaškėm. Likus 20 km finišo galvojom, kad bandysim važiuoti iki galo, bet tai buvo neįmanoma – teko stoti ir keisti ratą“.

Finišavusius „Mediafon team“ sportininkus su dainomis pasitiko būrys Lietuvos sirgalių, sveikinę juos užbaigus Dakarą ir vėliau mėtę juos į viršų.

T.Jančio ir I.Bražiūno komentarai:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų